anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest paczka

alt1970
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem wczoraj kołnierz pooperacyjny dla kota. paczka miała być dzisiaj w punkcie, a utknęła gdzieś w magazynie. Zależało mi na czasie bo zwierzak się męczy a tu taka skucha. Przewoźnik i numer przesyłki : Allegro A00073J8D6.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

FenomenoVero
#11 Animator#

Przykra sprawa szkoda że przewoźnik nawalił w tej sprawie

@Allegro_One  podziałajcie z przesyłką aby dotarła do kupującego jak najszybciej 

 

 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@alt1970 Sprawdzamy co dzieje się z tą paczką.

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

I tutaj zaczyna się "paranoja". Jest problem, że w następny dzień po zakupie klient nie otrzymał towaru. A przesyłki dostarczają samoloty.... i Świety Mikołaj.

Mogę zasugerować jedynie jedno: odrobinę zdrowego rozsądku...

Wystarczy "korek na autostradzie", auto złapie "kapcia", idzie zima - zaśnieżona droga, kilkugodzinne opóźnienia - to powoduje opóźnienie w transporcie z punktu A do B , a potem dalej.  A to nie jest tak, że kurier zabiera paczkę od nadawcy i pędzi z nią do kupującego - bo są tacy, którzy tak myślą.  Np. paczka nadawana do sąsiedniej miejscowości (np. 4 km) - tak jest u mnie - nabija drogę ok. 150 km.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Gdybym kochał swoje zwierzątko nie sknerzył bym 2 złotych na najtańszą dostawę względem InPost, który przesyłkę by dostarczył.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

sugeruję przeczytać regulamin przewoźnika którego wybrałeś o wróżeniu z fusów prognozowanego terminu dostawy nawet nie wspominam bo to czarna magia, natomiast normalnie usługa na jutro ma wpisany czas dostawy chyba 3 dni robocze, a na dzisiaj 2 dni robocze normalnie dopłacasz za teleport w swojej fantazji

oznacz moderatorów