anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie moja paczka

tssiwy1
#1 Nowicjusz#

witam

zeszłym tygodniu kupowałem na allegro kilka produktów. w sumie było 5 paczek w piątek 21.07.2023 do odbioru w paczkomacie One Box. 4 paczki były ale jednej brak w paczkomacie. Po wprowadzeniu kodu okazało się ze  paczki o numerze A0000JOB48 nie mam w paczkomacie. Zgłosiłem to od razu ale do dziś cisza. Allegro kazało mi się kontaktować z sprzedawcą. Sprzedawca stwierdził że to błąd po stronie przewoźnika i ze mam sam się skontaktować z przewoźnikiem. Nie wiem jaka firma przewozi przesyłki do Państwa paczkomatów, ale nie odpuszczę tego. Albo przesyłka trafi do mnie albo będę składał o zwrot kosztów. Takie odsyłanie mnie od posła do posła jest irytujące, ja chcę tylko moją paczkę a jeśli nie są Państwo wstanie  jej zlokalizować to proszę o zwrot moich pieniędzy

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@tssiwy1 Nie było paczki to sprawa sprzedającego, zakładaj dyskusję i wówczas odzyskasz, masz dowód że od razu zgłosiłeś a teraz niech sprzedajacy z nimi "walczy":https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

One box jest usluga allegro do smarta co tez należy do allegro i wykonawca jest allegro i odpowiada za paczke allegro a nie sprzedawca co w tym jednym przypadku bylo udowadniane na forum kilkanascie razy poslugujac sie zapisami prawa polskiego

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@tssiwy1 sprawdzimy to i skontaktujemy się z Tobą e-mailowo, prosimy poczekaj na naszą wiadomość! 

oznacz moderatorów