anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę akcję sadzenia drzewek - chcę się zgłosić

MAMY ROZWIĄZANIE!
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Odebrałam dzisiaj paczkę z automatu one box i chcę się zgłosić do konkursu, gdzie to znajdę?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

🌲🌳🌴 popieram.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CHECINIAKI masz na myśli tę promocję? Gdy odbierzesz 10 przesyłek, zsadzimy w Twoim imieniu drzewo. Napisz proszę jaki konkurs masz na myśli?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Miałam odebrać przesyłkę pomiędzy 5 a 18 grudnia z automatu one box. Trzeba było podać numer przesyłki, nr telefonu, nazwisko, imię i mail. Reklama sama wyskakiwała a teraz zniknęła.

Można było wygrać kupon 50 zł na zakupy w Allegro.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI chodzi Ci o to https://magazyn.allegro.pl/219133-odbieraj-swiateczne-paczki-z-allegro-one-box-i-graj-o-nagrody 

Allegro przygotowało świąteczny konkurs dla klientów odbierających przesyłki z automatów paczkowych One Box. Aby wziąć w nim udział wystarczy pomiędzy 5 a 18 grudnia odebrać paczkę z One Box, a następnie na stronie sadzniescinaj.pl wpisać komu zadedykowalibyśmy świerk z 1000 drzewek sponsorowanych przez Allegro w tym konkursie. Najlepsze dedykacje zostaną nagrodzone podwójnym karnetem na Open’er Festival powered by Orange oraz kartami podarunkowymi o wartości 50 zł na Allegro.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CHECINIAKI dziękuję za informację! 🙂 @kostas11 wszystko pięknie wyjaśnił, dziękuję!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów