anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przyspieszyć dostawę przesyłki?

Client:71639424
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry. Zamówiłam towar 16.07, dostawa miała być 18.07. Zamówienie było wysłane później,ale od 18.07 13:43 status przesyłki nie zmienia się: przekazana przez kuriera na magazyn. Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:71639424 to norma, trzeba cierpliwie czekać, z czasem ruszy 🙂

18.07 to był podany czas przewidywany 😞 ja też wczoraj zamówiłem i pokazywało że paczka będzie dziś 20.07 a dalej leży od wczoraj w punkcie nadania 😞

Było nie patrzeć na sadzenie drzew czy darmowe monety i wybrać innego przewoźnika 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 nie mów ,że Ty też się pokusiłeś na ,,darmowe monety ,,😁

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria nie, będę sadził drzewka 🙂 a tak serio nudzi mi się ? chce zobaczyć jak to działa ? może kiedyś poprawią obsługę i to udostępnię 😉

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:71639424
#7 Wielbiciel#

Nie patrzyłam na sadzenie drzew czy darmowe monety. Było mi tam wygodniej odebrać paczkę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:71639424 W tej metodzie dostawy to loteria, co gdzie i kiedy, czasem nie ma śledzenia aż do obioru, czasem przesyłka zanika i się nagle gdzieś indziej pojawia, przyzwyczaj się albo wybieraj inna metodę dostawy.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Miało być wygodnie a wyszło jak zwykle. Nie wiem po co ludzie korzystają z tej formy dostawy. Chyba dla ćwiczenia granic swojej wytrzymałości.

oznacz moderatorów