anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mocno spóźniona przesyłka allegro one box

MAMY ROZWIĄZANIE!
parker_2005
#7 Wielbiciel#

Witam

Kiedy mogę się spodziewać swojej paczki? Przesyłka miała być 02.05.2024, dzisiaj mamy 6 maja,a przesyłki ani widać ani słychać

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
parker_2005
#7 Wielbiciel#

Nr paczki A000M0L3V6

oznacz moderatorów
sklep_solpio
#12 Orędownik#
  1. Przesyłka została przyjęta w oddziale doręczenia.

  2. Przesyłka została przyjęta w sortowni.

  3. Przesyłka została przyjęta w sortowni.

  4. Przesyłka wyjechała w drogę do punktu docelowego.

  5. Przesyłka została przyjęta w oddziale doręczenia.

  6. Przesyłka została odebrana przez kuriera.

  7. Przesyłka została przygotowana przez nadawcę.
     
     
     
    a kiedy towar był zakupiony ?
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

mocno ? ...to tylko 1dzień roboczy 

oznacz moderatorów
parker_2005
#7 Wielbiciel#

Oczywiście rozumiem, że majówki, ale skoro Allegro wskazuje datę dostarczenia na 2 maja to powinni się zobowiązać do dostawy w tym terminie. Skoro nie byli pewni mając na uwadze długi weekend to po co rzucać terminy na wiatr

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@parker_2005 

Pominę już aspekt predykcji, nie ma prawa by był zrozumiały dla klienta. Dlaczego piszesz że Allegro wskazało. Kopiłeś to od ich oficjalnego sklepu czy od zwykłego sprzedawcy?

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Heh powiem krótko. To co wskazuje/pisze/mówi allegro podziel przez 4, a potem dla pewności jeszcze przez 4, a na końcu przeczytaj drobny druczek. Metoda o której piszesz jak mnie pamięć nie myli ma gwarantowany czas dostawy 3 dni robocze... Ale to by musiały potwierdzić konta firmowe zmuszone do wysyłek allegro onami, ja na szczęście mogę to omijać i nie martwić się, ze paczka zginie na 2 tygodnie w jakiejś czarnej dziurze....

oznacz moderatorów
sklep_solpio
#12 Orędownik#

To jest przewidywany czas dostawy a nie gwarantowany 😉 (sprzedający tego nie pokazuję jeśli chcesz sprawdzić ile dni ma na wysyłkę sprzedający musisz wejść w zakładkę dostawa)

czasami przewoźnik też opóźnia przesyłki 🙂 

oznacz moderatorów