anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otworzyła się skrytka tymczasowego punktu Allegro one box

MAMY ROZWIĄZANIE!
Grzegol_2005
#7 Wielbiciel#

Nr przesyłki przez allegro one box . A00081FH88

Witam mam problem z odebraniem paczki z tymczasowego punktu allegro one box który jest paczkomatem Orlenu. Nie otworzyła się żadna ze skrytek przy próbie zdalnego otwarcia. Na domiar złego mam informację na moim koncie że paczka została odebrana pomimo że nie mogłem jej odebrać. 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Grzegol_2005 co masz na myśli przez "paczkomat Orlenu". Z danych w naszym systemie wynika, że ta przesyłka była dostarczona do automatu Allegro One Box i została już odebrana. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Grzegol_2005
#7 Wielbiciel#

Zostałem pokierowany do tymczasowego punktu na ul Jana Pawła I 12B gdzie jest paczkomat Orlenu 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

przez kogo?

oznacz moderatorów
Grzegol_2005
#7 Wielbiciel#

Przez aplikację i informacje w mailu 

oznacz moderatorów
Grzegol_2005
#7 Wielbiciel#

Tymczasowy punkt odbioru
Allegro One Box, zielony automat
Jana Pawła I 12B
05-120 Legionowo

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Grzegol_2005 to nie jest paczkomat Orlenu, tylko nasz automat - Allegro One Box, ale tak jak mówiłam wcześniej z danych w naszym systemie wynika, że ta przesyłka jest już odebrana. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Grzegol_2005 jeśli pomoże Ci to w znalezieniu tego urządzenia to po lewej stronie budynku handlowo-usługowego, ale tak jak mówiłam wcześniej z naszych danych wynika, że przesyłka jest już odebrana. 

Zrzut ekranu 2023-11-28 o 20.53.21.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Grzegol_2005
#7 Wielbiciel#

Na szczęście w drugiej próbie się udało dzięki przesłanemu zdjęciu. W rzeczywistości paczkomat zasłonięty dużym samochodem na parkingu ale skrzynka otwarta z zawartością czekała na mnie 

oznacz moderatorów
Grzegol_2005
#7 Wielbiciel#

Tylko pod tym adresem był paczkomat Orlenu a nie było innego paczkomatu. Można sparwdzić w kamerach przy paczkomacie jeśli taki jest czy tam byłem po 19:30 

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@Grzegol_2005 pomyliłeś automaty paczkowe... ten zielony jest zazwyczaj w krzakach lub drzewach, mało widoczny. Często pod jednym adresem z różnych stron budynku są automaty różnych firm.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
Grzegol_2005
#7 Wielbiciel#

To musi być nieźle schowany to tylko zniechęca do korzystania z tych paczkomatów 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zachęca do poszukiwań, szkoda że to zimą bo latem byłoby przyjemniej.

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@Grzegol_2005 Patrząc na mapę pod tym adresem też jest paczkomat Orlenu z innej strony budynku na bocznej ulicy, zielone automaty są poukrywane. Pewnie był za rogiem, skrytka się otwarła, ale w nie tym automacie co byłeś..... 

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów