anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

OneBox - paczka się nagle zmaterializowała.

TeXXaS
#8 Zapaleniec#

Wczoraj przed 23 odbierałem paczkę z tego samego punktu... normalnie pokazuje, że jest jeszcze jedna paczka i pojawia się opcja szybszego odbioru, bez podania numeru telefonu. Nic takiego nie było, aplikacja też nic nie wiedziała. Nagle dziś dowiaduję się, że mam jeszcze 19 godzin na odebranie, co ciekawe opłata za paczkę podwójna. "Przekreślona", więc... nie ma "dramatu", ale coś mi się widzi, że wrócę do InPosta, mają swoje problemy, ale terminów pilnują... Też pasowałoby, żebym mógł normalnie zgłosić problem a nie - smarować na forum...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Allegro_One
Ekspert Allegro

@TeXXaS Dzień dobry. Czy zamknąłeś drzwiczki od skrytki, mogę prosić o numer tej paczki? Na przyszłość numer na infolinię Allegro One to 616 306 997. Przepraszamy za utrudnienia.  

oznacz moderatorów

TeXXaS
#8 Zapaleniec#

Tak drzwiczki zamknąłem, napisał do następnego.... czy tam coś.

Numer zamówienia, które mam do odebrania nadspodziewanie szybko: 72b28490-c269-11ed-ac33-dbd2c294c51d

Numer zamówienia odebranego: 8f269820-c019-11ed-9b05-e9e3bc8debab

oznacz moderatorów

TeXXaS
#8 Zapaleniec#

@Allegro_OneCoś wiadomo?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TeXXaS Co dokładnie ma być wiadomo?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

TeXXaS
#8 Zapaleniec#

Z tego co zrozumiałem, zostałem poproszony o namiary, w celu wyjaśnienia sprawy. 

Jeżeli tak, to - ja podałem i cisza, więc się dopytuję, bo chciałbym, żeby ktoś mi wytłumaczył co się stało.

Z niezrozumiałych dla mnie względów miałem połowę czasu na odebranie paczki. Tu mogę pojechać co mi akurat nie pasuje, w czym bywam dość kreatywny, ale chyba sobie podaruję. Tak, czy owak - zastanawiam się, czy wracać do InPosta, czy co mam o tym wszystkim myśleć.

oznacz moderatorów