anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźniona paczka i brak jakichkolwiek informacji co dalej

elgee81
#2 Obserwator#

Zakupiłem przedmiot na prezent mikołajkowy, który wg informacji miał zostać dostarczony we wtorek, najpóźniej w środę 6.12.2023. Niestety dziś status przesyłki (A0008N9053) do One Box zmienił tylko status na "Przesyłka opóźniona" z adnotacją "... będzie dostarczona po 5.12". Prawdę mówiąc, średnio inteligentna osoba zorientuje się że :

- przesyłka jest opóźniona - w końcu dziś już mamy 7 grudnia
- ... i że będzie dostarczona "po 5-tym grudnia"

ale dokładnie kiedy - za tydzień, miesiąc czy rok ?

Chciałbym przynajmniej orientacyjnie dowiedzieć się kiedy to nastąpi, bo wymyślanie dziecku kolejnych historii o zarobionym Mikołaju już nie przejdzie.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To jakość allegro. Przeważnie po 7-10 dniach wypływają z czarnej dziury. Chce się szybko to bierze się inpost. Allegro działa jak działa, postów takich tu już chyba tysiące są. Ale jest przymusową dostawą dla firm chcących wysyłać smart, wiec jest jak jest...

oznacz moderatorów

elgee81
#2 Obserwator#

Dzięki 🙂 Właśnie dziś zdążyłem się zorientować po przeczytaniu kilku postów dot. opóźnionych przesyłek One Box, że to nie jest dobry pomysł aby je wybierać. Do tej pory zamawiałem dwa razy i były na czas i nawet nie przeszło mi przez myśl, że jest aż tak nieciekawie. No cóż, jest to jeden z przykładów jak zrazić ludzi do czegoś co miało "pod spodem" nawet szczytne hasła 😞 Lasu prędko chyba się nie doczekamy...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki ojj... tam , Inpost jak początkował też miał wiele za uszami  ,ale z czasem doszli do niemal perfekcji 

oznacz moderatorów