anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka nie dotarła od 19 marca

majkel33331
#3 Debiutant#

Witam zrobiłem zakup 18 marca i wybrałem dostawę Allegro One. Paczka wysłana 19 marca o numerze A000IAJUZ2 do tej pory nie dotarła a już mamy 27 marca. 

Dzisiaj zrobiłem zwrot tej przesyłki ponieważ była tak możliwość - ZWROT TOWARU - przed odebraniem przesyłki można zrobić zwrot towaru - a teraz allegro mi napisało żebym odesłał paczkę której nie dostałem - przecież to jest oszustwo ze strony Allegro i wprowadzanie klientów w błąd

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To jest standard w allegro. Traktują tak wszystkich. Dobrze, ze chociaż wiesz ze to ich wina. Masa klientów ocenia za to sprzedającego. A sprzedawca włącza tę dostawę przymusowo, bez niej na koncie firmowym ze smartem nie sprzeda. Do tego piękny zielony napis kiedy ma dojść. I nawet w  widocznym miejscu nie pokarzą, że to tylko sugerowane, a nie gwarantowane. Zawołamy moderatorki może zobaczą co z przesyłką. Nie odebrać masz prawo ale sprzedawca ze zwrotem pewnie będzie chciał poczekać, aż towar wróci. A przynajmniej będzie pewny, że jest w drodze... @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

majkel33331
#3 Debiutant#

Tak mi odpisałże dopiero mi pieniądze odesile jak paczka do niego wróci - tylko że ja tej paczk nie mama - Więc po co jest ta funkcja ZWROT TOWARU przed odebraniem paczki ? się zastanawiam - Jak teraz mi Allegro napisało żebym wybra metode odesłania paczki której nie mam.

oznacz moderatorów