anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z przesyłką - Allegro One Box

MAMY ROZWIĄZANIE!
krzycho1995
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

próbowałem się kontaktować za pomocą FB jednak bezskutecznie, a widzę że sporo osób tutaj otrzymuje pomoc w związku z "powtórnie awizowaną" paczką, która miała dotrzeć do Allegro One Box.

  • 24.07.2022 - dokonałem dwóch zakupów
  • 26.07.2022 - paczki miały być do odbioru w Allegro One Box
  • 26.07.2022 - "Termin doręczenia przesyłki został ustalony z odbiorcą" - na pewno nie ze mną
  • 27.07.2022 - "Powtórne awizo"
  • 01.08.2022 - brak jakichkolwiek informacji co się dzieje z paczkami

Czy mogę się dowiedzieć co się dzieje z paczkami? Paczki posiadają numer ALE0000224C8009 oraz ALE0000226BB732

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zszerszen Cześć, zainterweniowałam w sprawie tej paczki, powinna ruszyć w drogę jak najszybciej 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
zszerszen
#7 Wielbiciel#

Ok, pożyjemy - zobaczymy, mam potwierdzenie wyboru punktu alternatywnego na e-mailu, a w trackingu cisza...

oznacz moderatorów
zszerszen
#7 Wielbiciel#

@ko_alka cześć, jakieś info co do paczki? Tracking bez zmian, jakichkolwiek informacji brak. Z góry dziękuję za odpowiedź!

oznacz moderatorów
zszerszen
#7 Wielbiciel#

@Allegro_Oneczy można sprawdzić co się dzieje z A000LBTBZ3 ? Niby przekierowana z powodu przeładowania oryginalnie wskazanego punktu odbioru, ale wisi bez ruchu od wczoraj... z góry dziękuję

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@zszerszen dyspozycja przekazania przesyłki do alternatywnego punktu zostało poprawnie zapisane w systemie i przesyłka powinna trafić do niego dziś. 

oznacz moderatorów
zszerszen
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One  nadal nic. Żenujące to jest - druga taka wtopa w niedługim czasie... Zmieńcie może dostawcę bo nie przewiduję już używania zielonych "paczkomatów", skoro logistyka jest taka słaba

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zszerszen Bardzo przepraszam za ten czas oczekiwania i proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Pracujemy nad tym, żeby Twoja przesyłka trafiła do Ciebie jak najszybciej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@akcesoria-net-pl przepraszamy za wprowadzenie w błąd, skontaktowaliśmy się w tej sprawie ale z kupującym, a także konsultujemy tę sprawę z przewoźnikiem. Gdy tylko otrzymamy informację, przekażemy ją kupującemu w wiadomości e-mail. 

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@Allegro_One kupujący chyba nie zauważył Waszego 'kontaktu', bo właśnie otworzył dyskusję.

oznacz moderatorów
Client:120465398
#7 Wielbiciel#

Proszę o ustalenie losów przesyłek A000I9V2I2 i A000IM86E4. Były w transporcie, ale od tygodnia ich status nie uległ zmianie.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:120465398 Przesyłki są w drodze powrotnej do nadawcy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Client:120465398
#7 Wielbiciel#

Tak, są w drodze powrotnej od 12 dni, dlatego jestem zdziwiona, czemu to trwa tak długo.

oznacz moderatorów
Client:120465398
#7 Wielbiciel#

Ponownie proszę o ustalenie losów przesyłek i o interwencję w tej sprawie. A000I9V2I2 i A000IM86E4. Od dwóch tygodni nie wiem, co się z nimi dzieje. Status pierwszej widoczny w serwisie Allegro to odesłana do nadawcy 23 marca. Status drugiej bardzo opóźnionej zmienił się dziś na odebrana mimo, że niczego nie odbierałam. Obie przesyłki od tego samego sprzedawcy, zgłosiłam zwrot przed odebraniem. 

oznacz moderatorów
Client:120465398
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240405_204940_com.opera.browser.jpg

Screenshot_20240405_205003_com.opera.browser.jpg

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:120465398 obie przesyłki zostały już odebrane przez adresatów. 
Przepraszamy za opóźnienia! 

oznacz moderatorów