anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z przesyłkami Allegro One Box

popop1232
#2 Obserwator#

Drugi raz w ostatnim czasie ( odstęp ok. 2 tygodnie) dałem się skusić na wysyłkę przez Allegro One Box i drugi raz tego żałuję. 

Za pierwszym razem sprzedający przygotował paczkę (Allegro obiecywało, że dostarczy ją na następny dzień). Minęły 2 dni, dzwonię do sprzedającego i okazuje  się, że do Sprzedającego kurier UPS nie przyjeżdża odebrać przesyłki, a w UPS nikt nie odbiera telefonu (i że to tylko jeden z wielu przykładów problemów z Allegro One Box).

Drugi przykład ( aktualnie jeszcze nie rozwiązany!!!!!!!!!!!!!!!!). Kurier UPS nie umieszcza przesyłki w skrytce i oznacza umieszczona w paczkomacie. Mijają 3 dzień  (walczę o moją przesyłkę ) wykonuję  kolejne telefony do allegro i w dalszym ciągu zero konkretów tzn. ustalono po monitoringu, iż faktycznie kurier nie umieścił paczki, i że ślą zapytania do UPS w tej sprawie itd. ale kiedy paczka trafi do paczkomatu nikt nie wie. Allegro wynajmuje firmę kurierską UPS i nie jest w stanie "wymusić " na swoim podwykonawcy realizacji usługi, tylko czeka  i czeka  i czeka, może ktoś się łaskawie sprawą zajmie!!! Skandal do kwadratu, XXI wiek!!!

Tak czy inaczej, nie zależnie od zakończenia tej sprawy już nigdy więcej nie wybiorę allegro one box, niestety ale lepiej wybrać wysyłkę przez "prawdziwe" paczkomaty.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

do trzech razy sztuka ?

oznacz moderatorów

popop1232
#2 Obserwator#

To nie LOTTO, ani mecz piłki nożnej itd. Oczekujesz na prezent, który jest dla dziecka i nie masz co dać !!! Tyle lat zamawiam przez Internet, ale coś takiego. Za chwilę okaże się (a już nie dużo brakuje), że przesyłka z Chin szybciej do mnie dotrze! (chociaż te docierają przed deklarowanym terminem, a nie po)

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

@popop1232 jako sprzedawca miałam taki przypadek i załatwiłam to wysyłając kolejna paczkę do kupującego a poprzednia odzyskiwałam miesiąc od allegro

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@popop1232 jako sprzedawca trzymam Cię za słowo, mniej problemów dla nas bo fakt sporo przesyłek gdzieś leży, nie jest odbieranych czy rozwożonych 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

Ja początki miałam takie same niestety, na szczęście to były wyjątki.

Choć jeden przypadek, gdy kurier UPS odebrał przesyłki z automatu i zostawił je na śniegu 🤣 (znalazla je sąsiadka, znajaca moja firmę) pokazał mi jak kiepska jest komunikacja dziłu allegro z przewoznikiem. To sama komunikacja ze szczątkowym działaniem... ups w ogóle nie reagowało.

oznacz moderatorów

tomal_sz
#7 Wielbiciel#

witam,

mam podobny problem, zakupy zrobione w niedzielę, sprzedawca wysyła w poniedziałek rano paczkę, miało być szybko i:

Pełna historia przesyłki
4 mar 2024, 08:02 Przesyłka została przygotowana przez nadawcę
4 mar 2024, 11:35 Kurier przekazał przesyłkę do magazynu WARSZAWA
4 mar 2024, 16:33 Przesyłka wyjechała w drogę do punktu docelowego
4 mar 2024, 22:45 Przesyłka została przyjęta w sortowni PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
od środy dzwonię, piszę, otrzymuję odpowiedź już jedzie.... dziś dotrze.... najpóźniej jutro u Pana....
a tu nic, paczki nadal nie ma a w historii przesyłki nic się nie zmienia. Miało być szybko, szybciej niż paczkomatem... NIE POLECAM tej usługi, OSTRZEGAM przed wybieraniem takiej opcji dostawy.
Cierpi na tym nie tylko kupujący ale również sprzedający bo zaraz rezygnuję z zakupionego towaru.
oznacz moderatorów