anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka na magazynie

Client:37891566
#8 Zapaleniec#

Witam, czy można się dowiedzieć co się dzieje z przesyłką? W Piątek została odebrana przez kuriera i wrzucona na magazyn oraz została pozostawiona na weekend w magazynie, dzisiaj również cały dzień nie została ruszona, a zależy mi na czasie, cały czas jest status "Kurier przekazał przesyłkę do magazynu"

Rzeczy z InPost zdążyły już dojechać, a status z Allegro One dalej stoi w miejscu 

Numer przesyłki: A000G3HTV3

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:37891566 regulaminowo mają 3 dni robocze więc poczekaj do jutra jak nie dojdzie to czwartek powróć do  nas 🙂 zachwalasz InPost a wybierasz ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:37891566
#8 Zapaleniec#

Zupełnie przypadkowo wybrałem Allegro One, bo zawsze miałem podstawowo zaznaczonego InPosta, więc zwyczajnie skipuję metodę dostawy skoro mam zapisaną głównie jedną i tą samą, a tutaj z niewiadomego dla mnie powodu był Allegro One wybrany pomimo dostępnej opcji z InPostem jak później sprawdzałem

Nie chciałem już zmieniać, bo po kupnie sprzedawca nadał paczkę, więc pomyślałem, że długość dostawy pewnie bardzo się nie różni, skoro jest to tak promowane.

Poczekam w takim razie do czwartku

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:37891566 trzeba sprawdzać mi też ostatnio próbowali podmienić doręczyciela do tego samego punktu z InPosta na One 😞 celowe działanie na siłę wciskają swoją usługę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:37891566
#8 Zapaleniec#

Temat można uznać za rozwiązany, paczka doszła bez statusu aktualizowanego 

oznacz moderatorów