anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego

duniol
#7 Wielbiciel#

Cześć,

zachciało mi się z ciekawości przetestować OneBox... Przesyłka ALE00002410BDC6 nadana szybko (04.08), dziś rano status "Powtórne awizo", potem kolejny "Przesyłka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego" i cisza. Nic do mnie nie przyszło, sam sprawdziłem... Co dalej? Sprzedawcy zgłosiłem.

Dzięki z góry za pomoc.

Pozdrawiam

PS. Testy uznaję za udane, wracam do inpostu...

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:86240114 otrzymaliśmy odpowiedź od przewoźnika. Przesyłka powinna zostać dzisaj dostarczona. Przepraszamy za trudności! 

oznacz moderatorów

Client:86240114
#7 Wielbiciel#

Paczka wczoraj nie została dostarczona i zapewne dzisiaj też już nie będzie ze względu na późną godzinę. Czy są jakieś nowe informacje od przewoźnika??

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86240114 Poczekajmy dziś do końca dnia, jeśli paczka nadal nie będzie dostarczona, będziemy ponownie interweniować w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:86240114
#7 Wielbiciel#

Dni lecą, a przesyłki jak nie było tak nie ma...

oznacz moderatorów

Client:86240114
#7 Wielbiciel#

Cokolwiek nowego w sprawie?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Ja tego badziewia nie zamierzam testować. Stoi to (ten ich paczkomat) jakiś uschnięty bluszcz go obłazi i nikt  niego nie korzysta.

oznacz moderatorów

tomekkomon
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Przesyłka o nr ALE00002552D14A: nadana 11.08, dziś mamy 17.08 i wciąż niedostarczona, cały czas od 12.08 wyświetla się komunikat:

Przesyłka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego

Jak mogę ruszyć sprawę? Dziecko oczekuje na prezent na urodziny. Pierwszy i ostatni raz Allegro One.

Pozdrawiam

Tomek

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Niestety ale automaty paczkowe allegro nie są idealne i często są problemy o których tu na forum już wiele napisano .Oczekiwanie na paczkę w tej formie dostawy ,zwłaszcza teraz w sezonie urlopowym około tygodnia to jeszcze nie jest długo ,Do końca tygodnia powinna dojść ale warto zastanowić się nad wyborem innej formy dostawy ,zwłaszcza jak zależy na czasie.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@tomekkomon bardzo nam przykro z powodu opóźnienia! Wyjaśniamy to z przewoźnikiem, gdy tylko otrzymamy odpowiedź w tej sprawie damy znać!

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@tomekkomon przepraszamy, że czekałeś! Otrzymaliśmy potwierdzenie od przewoźnika, że przesyłka została dostarczona do automatu paczkowego. 
Przepraszamy z trudności! 

oznacz moderatorów

Txthor
#2 Obserwator#

U mnie tak samo. Dwie przesyłki, zamówione wczoraj. Nie wierzę, że ten paczkomat jest również serwisowany albo zapełniony. Pierwszy test i ostatni. Zależało mi na czasie. Chyba szybciej będzie zamówić jeszcze raz, przez InPost czy kuriera a te oczekujące zwrócić ja przyjdą.

Dziękuję, wracam do InPost

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Txthor Czy możesz podać mi numery przesyłek, których dotyczy ta sytuacja? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Txthor
#2 Obserwator#

Przesyłki numer ALE0000265FDAE2 oraz ALE0000265BFAD6

oznacz moderatorów