anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego

ais-1
#1 Nowicjusz#
19 wrz 2022, 12:54
Przesyłka oczekuje na wyznaczenie punktu alternatywnego   tak jak innych podkusilo mnie na wybranieAlegro zielony BOX czekam juz nastepny dzien i nic. Co sie dzieje

 

PRZEWOŹNIK I NUMER PRZESYŁKI

Allegro
ALE00002D245DDC
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

To są uroki wysyłek przez te zielone BOX-y ,mało ich jest są ciągle przepełnione i kurierzy nie mają gdzie wkładać paczek , dlatego musisz czekać . Raz tak wybrałeś(łaś) , następnym razem pomyśl o innej formie dostawy .

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@ais-1 konsultujemy to z przewoźnikiem, damy znać gdy otrzymamy odpowiedź!
Przepraszamy za trudności! 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@ais-1 przesyłka została już doręczona 🙂 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

I znów zielony paczkomat Allegro - nie wiem które to już zgłoszenie dziś czytam.

Aż strach wysyłać tą metodą.

Ale paczkomaty Allegro InPost - też zaczynają "szwankować". 

2 tygodnie - to 3 informacje od przewoźnika InPost z prośbą o podanie zawartości przesyłki i sposobu zapakowania - paczki "zawieruszyły się". 

Wcześniej były "znikające" paczki - okazało się, że pracownik po ZK, osobiscie nic przeciw nim nie mam, ale trafił się taki, który, co którąś paczkę "zawijał". 

Następna rzecz - InPost - to tania siła robocza, mnóstwo pracowników ze "wschodu" - po naszych świętach Bożego Narodzenia - będą problemy z dostawami - wyjadą na swoje święta i po prostu nie będzie miał kto pracować - a ich nikt przed tym nie powstrzyma.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów