anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka z "Allegro One" utknęła w Zabierzowie

manila
#1 Nowicjusz#

Witam, 

 

Co mam zrobić?

A000IRP4F9

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@manila przepraszam Cię za tę sytuację, ale jedyne co możesz zrobić to cierpliwie poczekać. W tej chwili występują opóźnienia w odbiorach i dostawach paczek Allegro One, także nie możemy tego przyspieszyć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Devron666
#8 Zapaleniec#

5 Raz dzwonię na infolinie , nic nie jesteście w stanie zrobić ... pracownik z infolnii nie może się tam dodzwonić, nikt nie odpisuje na emaile ... paczka miała być dostarczona następnego dnia .... dlatego wybrałem opcje allegro a nie konkurencje .... poprostu dramat .. wczoraj Pan zapewnił mnie że paczka dziś wyjedzie po 9 z magazynu zaraz zadzwonię i zobaczę jaką nową bajke nam wciśniecie....

oznacz moderatorów

Devron666
#8 Zapaleniec#

Oczywiście po ponownym kontakcie z infolnią ... zero informacji ,,, zabierzów nie odpisał nie może pani tam dodzwonić , No kurde magazyn widmo.... ADRES POPROSZE MAGAZYNU WYRĘCZĘ OSOBIŚCIE NIEUDOLNYCH PRACOWNIKÓW ALLEGRO!!!!

oznacz moderatorów

Devron666
#8 Zapaleniec#

Allegro One Kurier
Magazyn Cholerzyn- Zabierzów
Cholerzyn 554

Zapraszam wszystkich Sfrustowanych

oznacz moderatorów

Crecik
#7 Wielbiciel#

Udało Ci się odebrać tam paczke osobiscie? Bo mam dokladnie ten sam problem.

oznacz moderatorów

Devron666
#8 Zapaleniec#

Panie z infolinii mówiły że nie można odebrać przesyłki z magazynu ale myślę że to dobra wola pracowników magazynu ...

oznacz moderatorów

zoja1704
#2 Obserwator#

W jakich godzinach ten punkt jest czynny?

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy mogą Panie odpowiedzieć co Allegro zrobiłoby z kontem sprzedawcy, mającym taką średnią ocenę? To też jest skala 5-gwiazdkowa. 😎

Zrzut ekranu_29-3-2024_213811_www.globkurier.pl.jpeg

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

dziomdzior
#1 Nowicjusz#

Hej Ola,

Moja paczka utknęła w Zabierzowie od 4 dni, wczoraj (piątek) dostalem rano smsa zże aczka bedzie dostarczona , natomiast do kuriera nie moglem sie dodzwonic zeby potwierdzić godzinę(4 telefony w ciagu dnia), paczki dalej nie mam (bylem caly dzień w.domu). Czy mogę odebrać paczkę A000JX5263 w Zabierzowie samemu? Paczka jest znacznej wartości i kupowałem ją z dostawą 1-2 dni tak żeby móc się cieszyć zakupem w weekend.

 
Czy moze ktos sie skonaktowac telefonicznie ze mną z informacją kiedy otrzymam przesyłkę?
 
Pozdrawiam 
Łukasz

 

oznacz moderatorów

waldi52ab
#7 Wielbiciel#

moja przesyłka już 3 dni wisi w Zabierzowie. Mimo trzykrotnych interwencji nic się nie zmieniło. Zero wyjaśnień a na każdym z nas Allegro zarabia. Mają w głębokim poważaniu odbiorców. Obsługa z Zabierzowa do zwolnienia!.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

masz nauczkę u kogo kupować i jaka opcje dostawy wybierać, ja tez obserwuję znacznie większy ruch na swojej stronie internetowej niz na allegro.

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

twoja od 3 dni a moja juz 6 dzien -GDZIES LEŻY - napisałem do allegro ze  oni czyli allegra ma kupic ten towar u mnie i wysłac do klijenta  bo to allegro decyduje jakiego mamy wybrać kuriera

oznacz moderatorów

tavemik
#7 Wielbiciel#

Moja jest w Zabierzowie od 19 marca. Rozpoczęłam procedurę zwrotu do sprzedającego ( solidny duży sklep, kupuję nie po raz pierwszy) i ponownie zakupiłam ten sam towar tylko inny kurier. Przesyłka zdążyła dawno dojechać do mnie. Na infolini nic nie wiedzą, podobno dyspozytor nie odpowiada itp.itd. Ta paczka co utkwiła w Zabierzowie 19 marca nadal nie jest zwrócona do sprzedającego, nadal jest w Zabierzowie ( 20 km od mojego domu) a ja do tej pory nie mam zwrotu pieniędzy. Sytuacja nie jest nadal wyjaśniona, mam korespondencję mailową z biurem obsługi allegro one, ile razy na infolinię dzwoniłam, nie wspomnę. Generalnie po świętach idę się skonsultować do powiatowego rzecznika praw konsumenta i zobaczymy co mi doradzi. 

 

oznacz moderatorów

Client:102388758
#7 Wielbiciel#

Witam, dwie paczki wg informacji z Allegro wyjechały z Magazynu z Zabierzowa do punktu docelowego jednak do teraz nie otrzymałam informacji, że została wydana do doręczenia. Paczki miały być dzisiaj dostarczone.

  • A000J6M827
  • A000J6XMF8

Czy te paczki mają szansę dotrzeć do mnie do świąt?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102388758 przykro mi, ale przesyłki wciąż są w drodze, więc szanse, że dotrą jeszcze dziś są niewielkie. Przepraszam za to opóźnienie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Trzymamy kciuki (bo nic innego zrobić nie możemy i nie mamy pojęcia co się dzieje z tą przesyłką, bo nikt tego nie kontroluje).

Zachęcamy do dalszego korzystania z tej formy dostawy - może następnym razem się uda dostarczyć paczkę na czas 🙂 Gdyby jednak się nie udało proszę się nie poddawać i pamiętać, że "do trzech razy sztuka".

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Puzonix  "do trzech razy sztuka".

Chyba do trzech lat sztuka, bo Łone to już wiele lat usiłuje działać, no i  z wiadomym skutkiem.

Ten system jest nienaprawialny,  nie liczcie na to że następnym razem będzie lepiej. Nie będzie. Podobnie zresztą tak działa całe Allegro.

oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@br. Wszystko, co napisałem, to oczywiście żart.

Nie wiem czy system jest nienaprawialny. Uważam jednak, że tego typu wdrożenia wprowadza się kiedy są w 99% dopracowane, a ten 1% jest do wypracowania w jakimś niedługim czasie. Jeżeli jednak wprowadza się (pod przymusem) babola to, bierze się za to pełną odpowiedzialność, a nie przerzuca ją na sprzedawców. Allegro nie zostało jeszcze dojechane tylko dlatego, że Polska to nie USA i tutaj nie ma aż tylu prawników, którzy sami zabiegaliby o tego typu sprawy i chcieliby zapracować na swoją pensję. Mamy niestety wieloletnią tradycję dojenia i dojeżdżania słabszych.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

A ja w dalszym ciągu twierdzę że system jest nienaprawialny.

Błędy się zdarzają i każdy z nas potrafi je naprawić i przy okazji uczy się na błedach.  W systemach korporacyjnych, centralnie zarządzanych  nikt się na błędach nie uczy, pracownik ma wykonywać polecenia, a nie naprawiać czy  udoskonalać system. Od  ulepszeń są inni,  dobrze jeśli się zdarzy że owi ulepszacze mają jakieś pojęcie co naprawiają i po co to robią.

Jeszcze wiele kolejnych paczek utknie w Zabierzowie bo tak ma być, ważne że system działa.

Dlatego takie systemy prędzej czy później upadają, doskonały przykłąd - komuna.

oznacz moderatorów