anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Punkt odbioru paczek zamknięty

Client:96863588
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Przyjechałam do Warszawy na dwa dni, jutro wyjeżdżam. Przyszłam odebrać paczkę i punkt jest zamknięty, mimo że na stronie widnieje informacja, że będzie czynny do godziny 18.00 (jest 15.29). Nie mogę odebrać paczki nie ze swojej winy. Paczka w punkcie dolna 21a. 

ALE000055B52C32

Jaką macie Państwo propozycję rozwiązania sprawy?  Ponownie będę koło 4 lutego, ale też nie chce tu chodzić i odbijać się od zawiniętej kraty. Mam zrobione zdjęcia, które są udukomentowaniem, że lokal był zamknięty. Dzwoniłam, pisałam nikt nie odpowiedział.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 masz pole do popisu 😁

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria  @serwis-texas wiecie co ?

Zdarza się nawet najlepszym 🙂 czepiacie się, to że punkt zamknięty to nie wina allegro, może pracownik zasłabł i zabrała go karetka, różne są sytuacje losowe 😞

@Client:96863588 podziwiam Cię te paczki w regulaminie mają dostawę do 5 dni roboczych a Ty będąc dwa dni w mieście zaryzykowałeś 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 owszem zdarza się , chciałem nawiązań do myśli przewodniej webinaru ,,Dzisiaj w e-commerce gra toczy się o szybką i wygodną dostawę, ,,..... hmm od wczoraj 2 wątki opisujące problemy z formą przesyłki. Na Gadane tylko DPD i ONE , gdzie o pierwszym piszą głównie sprzedawcy , a to drugie opisują odbiorcy .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kostas11 

Nie no źle odebrałeś tą intencję. Kompletnie nie chodzi o zamknięty sklep (punkt odbioru).  Chodzi o usługę. Kłopotem usługi One jest hybryda. Allegro ma swoje numery, UPS swoje. Kłopotem jest że UPS jest tylko podwykonawcą. Nawet jak coś się dzieje to kontaktujesz się najpierw z Allegro One. Ci muszą ustalić co się dzieje z UPS. Droga staje się dwa razy dłuższa. Szansa że coś pójdzie nie tak jest dwa razy większa.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria 

Nie długo będę Cię prosić o płyn do mycia szyb. Papieru użyje własnego 🙂

"Doznania" HA HA

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:96863588 Wyjaśniamy tę sprawę. Wkrótce otrzymasz od nas maila.

oznacz moderatorów