anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Punkt tymczasowy.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ulksa1
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie odnośnie tymczasowego punktu odbioru. Rozumiem, że czasem wskazany przeze mnie punkt odbioru może być przepełniony, ale ostatecznie przesyłka powinna trafić do wybranego przeze mnie punktu- tak? Problem bowiem w tym, że zamówiłam dość ciężką paczkę dla osoby z ograniczeniami ruchowymi i bardzo zależy mi na wybranym punkcie odbioru. Niestety zarówno w środę 26.07 jak i dzisiaj 28.07 smsowo jestem informowana, że przesyłka nadal zalega w tymczasowym punkcie odbioru z którego raczej nikt jej nie odbierze, a bardzo mi zależy żeby można było odebrać przesyłkę z wybranego przeze mnie punktu odbioru. Co w takiej sytuacji? Chciałabym aby przesyłka trafiła do właściwego punktu odbioru. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ulksa1
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, małe sprostowanie. Przesyłka ze środy nie wiem gdzie się znajduje, bo termin jej odebrania upłynął wczoraj a dziś kolejna przesyłka trafiła do punktu tymczasowego. Innymi słowy żadna z przesyłek nie jest tam dziś powinna… No dramat jakiś.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ulksa1 Poproszę o numery tych przesyłek. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ulksa1
#8 Zapaleniec#

Witam,

Poniżej podaję nr:

A0000P15X5
A0000Q26I1

Pozdrawiam,

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Heh to allegro box. Poczytaj trochę o tej metodzie dostawy zanim następnym razem ją zamówisz... Wtedy unikniesz wielu horrorów.

oznacz moderatorów
ulksa1
#8 Zapaleniec#

No właśnie to był pierwszy raz kiedy wybrałam taką formę przesyłki i wygląda na to że ostatni. Z InPostem nigdy takich jaj nie było, nawet jak paczkomat był przepełniony to paczka wędrowała na max. 24h do tymczasowego a potem normalnie dostarczali do oryginalnie wybranego i od tego momentu liczyli 48h czasu na odbiór. A z tym to nic nie wiem. Paczka była w tymczasowym 24h a gdzie jest teraz nie mam info i jeszcze kolejną mi tam pakują… 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ulksa1 przepraszam za tę sytuację i dostałam już potwierdzenia, że paczka A0000P15X5 dziś do godz. 22:00 będzie wydana do doręczenia do One Boxa na ul. Osiedle przy Arce 2B , natomiast A0000Q26I1 będzie w One Boxie w poniedziałek wieczorem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ulksa1
#8 Zapaleniec#

Dziękuję.

oznacz moderatorów