anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Punkt tymczasowy

MoniaStan
#8 Zapaleniec#

Witam przesyłka A000H9Z0R5 trafila do punktu tymczasowego bardzo daleko od wskazanego. Nie jestem w stanie jej tam odebrac zresztą miala dzisiaj trafic do punktu docelowego a ciagle status jest ze znajduje sie w tymczasowym. Kiedy dotrze do docelowego?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Jak chcesz jako kupujący zmienić pkt to się nie da, a sami wywożą w "krzaki" @Allegro_One

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wszystko zależy od czasu kiedy się zwolnią wolne skrytki oraz woli kuriera które zechce ją tam ponownie dostarczyć . Jak kurier nie będzie miał chęci to może wrócić do nadawcy.

oznacz moderatorów

MoniaStan
#8 Zapaleniec#

Super 😞 pierwszy raz mam taka sytuację chyba juz nie bede korzystać z "zielonego" paczkomatu. Z innymi nie ma problemów. Czy jest tu jakis moderator co może mi wskazac kiedy i czy moja przesylaka trafi do wskazanego paczkomatu?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MoniaStan jestem i sprawdziłam Twoją przesyłkę. Wszystkie punkty tymczasowe są dość daleko od siebie, dlatego system wybrał ten. Odbiór paczka umieszczonej w automacie zastępczym przeterminuje się po 48 godzinach i potem wygeneruje się zlecenie przekierowania na pierwotny punkt odbioru, który wybrałaś. Jeśli nie pojawią się żadne problemy to w piątek Twoja przesyłka powinna znaleźć się w punkcie pierwotnym, ale zawsze to lepiej i pewniej jeśli uda Ci się ją jednak odebrać z punktu tymczasowego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MoniaStan
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź moze uda sie odebrać ale jeśli nie to poczekam cierpliwie do piątku. Gdyby byly jakies jeszcze problemy to się odezwę.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MoniaStan oczywiście, gdybyś miała jakieś problemy lub wątpliwości, pisz śmiało. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów