anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rekordowo zwichrowany Allegro One Box?

Kubiczkowna
#8 Zapaleniec#
Allegro One Box AL028WI1 Jana Matejki 14 00-481 Warszawa - zapamiętajcie go, bo to champion jakich mało!!!
Pozostaje niesprawny od (baczność!) 26 kwietnia (tyle dobrego, że bieżącego roku). Tego dnia zgłosiłem też usterkę poprzez infolinię. No i nie zgadniecie co? Nic, poza tym, że w aplikacji Allegro poznikały komunikaty o usterce (!), ale na szczęście (to ironia) jest informacja o upływie czasu na odbiór. Szczęśliwym też zrządzeniem losu czekają tam na mnie raptem dwie przesyłki, więc to żaden problem... A mogło kilkanaście... O, a wtedy to bym się już zdenerwował. No bo przecież nie ma się czego czepiać, prawda?
Pytanie do Allegro - ile razy trzeba zgłaszać usterkę, żeby powzięto jakieś działania? Bo jeśli więcej niż kilkanaście, to w regulanimie nie znalazłem nic na ten temat. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Kubiczkowna przepraszamy za tę sytuację! Tak jak napisaliśmy w wiadomości e-mail, przesyłki możesz odebrać jeśli zadzwonisz na infolinię (tel. 616 306 997 i podasz numer sprawy: 41850191) będąc pod automatem paczkowym, otworzymy dla Ciebie skrytki, abyś mógł odebrać przesyłki. 
Oczywiście wyjaśniamy także co spowodowało problemy techniczne z maszyną, aby już się nie powtórzyły. 

oznacz moderatorów

Kubiczkowna
#8 Zapaleniec#

W skrytce nie było mojej przesyłki. Takie czary-mary! A ja człowiek małej wiary nie wierzyłem w magię!

A poważnie - już zgłoszone poprzez infolinię, Pan był bardzo miły i starał się być pomocny. No ale ludziska, litości! Ile można?

oznacz moderatorów

Kubiczkowna
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Halo, jest tu kto? Nadal nie wiecie, w którym wymiarze znajdują się obecnie moje paczki? Przesyłki nr A000LL3GR2 oraz A000LHKMD3 żeby nie było, że coś zmyślam. 

Czekam na odpowiedź, ale to już podpada pod siły nadprzyrodzone...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Szkoda się szarpać lepiej zmienić dostawcę . O dostawach tej firmy to już tu mnóstwo tematów było ,chwalebnych niestety bardzo mało.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kubiczkowna Przepraszam Cię, że tyle to trwa. Jesteśmy w trakcie procedury wyjaśniającej. Będziemy kontaktować się z Tobą mejlowo w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów