anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozjazd między statusem Allegro One a podwykonawcą UPS

andstopa
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_,

Cześć,

Przesyłka Allegro One: A000IPTPR6 - wisi od wczoraj na "Przesyłka przyjęta od kuriera przez magazyn.".

Wynalazłem, że można sprawdzić na stronie UPS (monitorowanie numeru referencyjnego) i tam dostaję:

"xxxxxxxxxxxxxx6437

Doręczono

Doręczono dnia: wtorek, marzec 26 w 12:23 w Dostawa do domu"

Zakładając, że info z UPS jest poprawne - fajnie, że doręczono - tylko gdzie? Miała dotrzeć do Allegro One Box.
Proszę o pomoc kogoś z moderatorów Allegro. Ew. chociaż o info do kogo się z tematem zwrócić...
Dzięki.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

To się dzieje od dawna. Dziwne, że tak mocno wspierana (by nie powiedzieć: wymuszana) forma dostawy aż tak źle działa.

Osobiście dokładam Klientom ręcznie przepisany numer z etykiety UPS. Wygląda jakby miał 2 przesyłki, ale jak dotąd wszyscy Klienci się w tym orientują i wyciągają średnią 😉 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

andstopa
#2 Obserwator#

Do tej pory nie miałem problemów z One Boxem (choć faktycznie w zdecydowanej większości przypadków korzystam z Inpostowego paczkomatu - mam bliżej).


A teraz ciekawostka - przed 3 minutami dostałem powiadomienie, że przesyłka czeka na odbiór.

Albo czary :).
Albo się zblokowało na wymianie danych między UPSem i One Boxem i ktoś się właśnie zlitował (przeczytał moje żale) i kopnął One Boxa... W tej sytuacji - dzięki ;).

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@andstopa Cześć. 🙂 Kurier o 12:23 wybrał wewnętrzny status UPS  "deklaracja doręczenia", a dopiero o 17:27 umieścił paczkę w automacie. Paczkę można już odebrać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów