anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zepsuty Allegro One Box

Alex757
#8 Zapaleniec#

Witam, chciałam odebrać paczkę z allegro one box AL011KWI. Niestety zdalnie nie mogę otworzyć skrytki, ekran jest czarny, paczkomat nie reaguje. Czy mogę prosić o przedłużenie  do poniedziałku (26.09) do końca dnia odbioru paczki o numerze: ALE00002DA07F44? 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Alex757 Bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Sprawdzimy automat i podejmiemy działania. Jeśli jeszcze kiedyś przytrafi Ci się taka sytuacja, to zadzwoń na numer podany pod ekranem - zdalnie pomożemy Ci odebrać przesyłkę. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Alex757 Nowy termin odbioru to 26.09.2022 (do godziny 20:00)

oznacz moderatorów

Alex757
#8 Zapaleniec#

Super, Dziekuje serdecznie za szybka pomoc! 🙂 

oznacz moderatorów

Alex757
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, w aplikacji Allegro niestety nie widzę przedłużenia terminu…  czy przesyłka zostanie odesłana? 

D793BDB9-FDB8-4697-A42F-6855C0D101BB.jpeg

Na drugiej przesyłce, która mam do odbioru 26.09 widnieje informacja, iż punkt odbioru z moja przesyłka jest tymczasowo niedostępny…

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Alex757 Nowy termin nie aktualizuje się w aplikacji. Pracujemy nad tym, by to się zmieniło. Sprawdzimy dostępność tego punktu.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Alex757 Trwają prace nad usunięciem usterki tego automatu. Wkrótce będzie ponownie dostępny. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

I znów problem z Allegro One Box - jak czytam te wszystkie zgłoszenia to tym bardziej upewniam się na stanowisku, żeby nie korzystać z tej formy przesyłki. 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów