anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[7.08.2023] Nie można generować etykiet Allegro One

MAMY ROZWIĄZANIE!
ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

Witam. Nie możemy zamówić Kuriera Oolne Box, ani nawet wygenerować etykiety. Albo ostatni krok trwa w nieskończoność, albo pojawia się komunikat:

API przeciwnika jest tymczasowo niedostępne. Ponow próbę później.

Oczywiście temat występuje także w trybie Incognito. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Coś wiadomo?

oznacz moderatorów
274 ODPOWIEDZI 274
marekkoziel
#8 Zapaleniec#

Przy prubie zamówienia podjazdu. Pojawia się komunikat. Nie można zamówić podjazdu dla wybranej przesyłki lub Brak komunikacji API. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,
Mam problem z zamówieniem e958d3f0-3443-11ee-a944-6b35980539c6.
Klient wybrał przesyłkę do Allegro One Box (Allegro One Box, zielony automat AL002SBE)Allegro Smart!
Przy generowaniu przesyłki otrzymuję w programie komunikat błędu ładowania o treści: musisz wybrać co najmniej jedną paczkę. I nie widzę żeby przesylka została wygenerowana, tymczasem jednoczesnie zauważyłam że przy zamówieniu pojawił się numer przesyłki, jednak nie widać jej w zakładce Zamówione przesyłki i nie mam możliwości wydruku etykiety. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuje 

oznacz moderatorów
speed-spirit
#8 Zapaleniec#

Witam. potwierdzam u mnie identyczna sytuacja pomimo wyczyszczenia przeglądarki.

oznacz moderatorów
Lucjan2005
#8 Zapaleniec#

Wyskakuje komunikat ''Możesz mieć problemy z nadawaniem przesyłek Allegro One.'' numer zamówienia 

4c37df00-34e1-11ee-a809-39b9e7e2b2a7

oznacz moderatorów
KOMWIKA
#7 Wielbiciel#

Nie mogę nadać paczki, od razu wyświetla się komunikat "Możesz mieć problemy z nadawaniem przesyłek Allegro One."

Numer zamówienia   90941580-33c2-11ee-a918-259cd4697426

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@KOMWIKA jeśli nadajesz One Kuriera, jak nie jesteś z tej miejscowości to nie nadasz 😞

Obecnie z usługi można skorzystać w wybranych miastach Polski:

  • Warszawa i okolice – między innymi Pruszków, Piaseczno, Ząbki, Łomianki
  • Poznań
  • Kraków
  • Lublin
  • Łódź
  • Wrocław
  • Częstochowa
  • Toruń
  • Bydgoszcz
  • Katowice i wybrane miasta aglomeracji śląskiej – między innymi: Bytom, Chorzów, Czeladź, Będzin, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Sosnowiec, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Radzionków, Dąbrowa Górnicza.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
KOMWIKA
#7 Wielbiciel#

Zamówienie mam na One Box

oznacz moderatorów
rofinstefanowicz
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo i dodatkowo pojawię się bzdurny numer przesyłki i zaznacz jako wysłana

oznacz moderatorów
Sunny_Vape
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry ,

Nie mogę nadać przesyłki z Allegro Boxem.

Użytkownik
Client:102789631

 

oznacz moderatorów
TU_ROBIE_ZAKUPY
#1 Nowicjusz#

Mamy problemy z nadawaniem przesyłek Allegro One.

oznacz moderatorów
poli_pap
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Nie mogłam pobrać etykiet, czy opłaty za nie będą naliczone? Bo nie dało się i tak ich wykorzystać przez ciągłe błędy WzA.

 

 I też w końcu kiedy ta awaria zostanie rozwiązana? Mogłam wygenerować paczkę z odbiorem w punkcie, ale WzA mi wariuje przy automatach One Box.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Dlaczego od kilku godzin nie można wygenerować nalepy adresowej?

Czy Allegro wycofało się z OneBox?

Czy mam anulować zamówienia i porosić klientów o ponowne złożenie, tym razem z wyborem profesjonalnego dostawcy, np. InPost?

oznacz moderatorów
poli_pap
#9 Pomysłodawca#

Mi się udało wygenerować etykietę z dostawą do punktu, ale zamówienia z ich automatami - nadal wyskakują błędy. 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Żadne Allegro One nie działają.

Zrzut ekranu 2023-08-07 114145.png

przywróciłem już zamówienia z formą dostawy @Allegro_One do statusu NOWE i poprosiłem klientów, którym zależy na szybkiej dostawie o anulowanie i ponowne złożenia, wybierając tym razem przewoźnika godnego zafania InPost.

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Halfrunt "przywróciłem już zamówienia z formą dostawy "Allegro xD Box" do statusu NOWE" 

Zadziała tak? Z tego co pamiętam to ponowne ustawienie statusu na "NOWE" nie daje możliwości anulowania zamówienia którego status został zmieniony na "w realizacji" lub został dodany numer przesyłki. 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@sl-aw-ek u mnie działa, bo wilele razy tak robiłem, przywracam i klient sam sobie anuluje, system allegro automatycznie zwraca kasę, a w managerze inpost nie "wiszą mi paczki" tak jak w przypadku, gdy klient ostępuje od umowy i zwraca, jeszcze przed wysyłką.. 

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@poli_pap do tej pory opłaty były pobierane tylko za nadane przesyłki podobnie jak to działa z przesyłkami Allegro DPD. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@poli_pap nie mamy jeszcze informacji o tym, że problem nie występuje, przykro mi, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć kiedy zostanie rozwiązany. Jeśli chodzi o opłaty za przesyłki to nie zostaną pobrane w przypadku przesyłek, które nie zostały nadane. Będziemy mogli wykluczyć zamówienia z jakości sprzedaży, abym mogła je zgłosić, poproszę o podanie numerów zamówień, których ten problem dotyczy.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Qwin_sklep
#11 Animator#

U nas to samo, nie można zgłosić podjazdu

A000172AU2  A000164LA8

A000170RH7 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

A000165J16

A000165EV6

A0001658M6

A000165513

A0001651Z3

A000164ZI1

A000164UP7

A000164QV3

A000164O77

A000164LA8

oznacz moderatorów