anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One - ktoś to nadzoruje, ktoś panuje nad tym b...ałaganem?

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Allegro_One co tym razem wymyślicie, że nie zostały odebrane paczki?

Zlecenie podjazdu na dzisiaj, złożone wczoraj (2 paczki):

Przechwytywanie zawartości sieci Web_12-12-2023_182855_allegro_pl.jpegPrzechwytywanie zawartości sieci Web_12-12-2023_18242_allegro.pl.jpeg

Zlecenie podjazdu również na dzisiaj, zlecone dzisiaj (1 paczka):

Przechwytywanie zawartości sieci Web_12-12-2023_18334_allegro_pl.jpeg

Kurier nie podjechał. Jakie kłamstwo tym razem usłyszymy? Czy może jak ostatnio nic nie usłyszymy, tylko załatwicie to swoją ulubioną metodą - "na strusia". Siedźmy cicho, może samo się wyjaśni. Nie *****, w życiu się nic samo nie zrobi, trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty. A jak to Was przerasta, to zwolnijcie miejsca komuś, komu będzie się chciało i zależało.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Allegro_One
Ekspert Allegro

@medalik_2009 Otrzymałeś już od nas wiadomość mejlową w tej sprawie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@medalik_2009 nie dość że się nie wyrabiają to jeszcze na siłę wciskają to dziadostwo od kilku tygodni, co zamawiam w aplikacji mam domyślnie zaznaczony One BOX i to 3 km od miejsca zamieszkania bo bliżej nie mają żadnego i nie planują tego rozwijać 😞

A na dodatek mam informację że jutro będzie w automacie, korciło mnie żeby to sprawdzić ale odpuściłem 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@kostas11 będzie jutro w automacie, na 100%. Tylko nadawczym, jak się sprzedawca wkurzy brakiem podjazdu i wciśnie to do zielonego automatu. Pod warunkiem oczywiście, że nie jest zamarznięty. 🙂

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@medalik_2009 Mrozów akurat już nie ma , co nie znaczy że problem ustąpił . 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@medalik_2009 Nie wiesz jak to jest? > ten kto wcześniej wstanie🤣

oznacz moderatorów

ohayo_pl
#11 Animator#

Korci ten "darmowy podjazd" ale większe szczęście mamy upychając do automatu - chyba że jest awaria sieci wtedy twierdzi że etykieta nieznana xD

Jak się sprawa skończyła ?

oznacz moderatorów