anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Kurier nie przyjeżdża !!!!!!!!!

asena1
#9 Pomysłodawca#

Witam szanownych moderatorów. Mam pytanie gdzie interweniować żeby wasz KURIER ALLEGRO  łaskawie do mnie przyjechał. Od wtorku wydzwaniam do allegro i nic, mamy dziś piątek i dalej go nie ma. Proszę mi przypomnieć jaki podajecie czas dostawy przez waszych kurierów, Dostawa na drugi dzień ha ha ha tylko nie podajecie kiedy odbiór przesyłki. To co wyprawia Allegro ze swoimi Kurierami to jest kpina. W Krakowie i okolicach to nie funkcjonuje. Teraz podaję numer przesyłki która czeka na kogoś kto się zlituje nad nią od 16.04.2024 i ją odbierze A000KP9JRO. Czekam na wyczerpującą odpowiedz.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@asena1 Cześć. W sprawie odbioru paczki A000KP9JR0 interweniowaliśmy już do dyspozytora krakowskiego, w korespondencji 41502537 poinformowaliśmy Cię o tym. Przepraszam Cię, że tyle to trwa. Możesz spróbować wygenerować nowe zlecenie podjazdu dla innej przesyłki.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

asena1
#9 Pomysłodawca#

Idziecie na rekord , z Chin szybciej idą.

oznacz moderatorów

asena1
#9 Pomysłodawca#

inne też czekają

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Zamawiałem kika paczek z TegoTemuTamtego i w 5dni miałem.

Gdy ktoś u mnie kupuje przez One, wiem, że mogą być problemy 😉

oznacz moderatorów

asena1
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie ludzie wydzwaniają a ty się człowieku tłumacz za Allegro. Allegro dało przesyłki 2 zł taniej ludzie kupują następnie odsyłają bo komu się chce tyle czekać a ty sprzedawco za to wszystko płacisz. Ot cała prawda o Allegro !

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Allegro One chyba zostało wykluczone z naliczania ujemnych punktów. Negatyw wisi, ale bez spadku oceny...

Czyli Allegro dobrze wie, że problem jest. ocena.jpg

oznacz moderatorów

asena1
#9 Pomysłodawca#

Dla KORPO Allegro liczy się tylko KASSSSA.

oznacz moderatorów