anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One nieodebrane przesyłki z automatu.

3kELO
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

Co ile kurierzy allegro odbierają paczki z paczkomatów One? Dlaczego brak podjazdu do paczkomatów ma wpływać na jakość sprzedaży??? Jestem poirytowany, bo specjalnie człowiek pakuje paczki, żeby mieć pewność, że przynajmniej następnego dnia odbierze kurier, a tu zonk i ponad 24h paczka sobie w paczkomacie siedzi i nikt jej nie zabiera.............. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Dobrze że o tym piszesz bo to jest ich kompromitacja- Allegro ale ono Cię przeproszą, cieszysz się z tego?

oznacz moderatorów

sklepPiknicka
#7 Wielbiciel#

Dodatkowo dziwi mnie sytuacja, kiedy paczka, która przeleżała w paczkomacie od wczoraj została odebrana dzisiaj przez kuriera po 21, a kolejne dwie, które umieściłem w tym samym paczkomacie dzisiaj już odebrane nie zostały... A presję na szybkość wysyłki czuć na każdym kroku

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@3kELO Nie da się zaufać ,trzeba się trzymać zasady ograniczonego zaufania lub wybierać innych bardziej sprawdzonych dostawców.

oznacz moderatorów

3kELO
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  czy może mi ktoś pomóc? Dzwoniłem na infolinię One, ale nic to nie dało jedna paczka czeka od 10.04, a druga od 11.04!!!!! Do cholery to jest duże wojewódzkie miasto, a nie wieś z 100 mieszkańcami, żeby nie miał kurier jak zabrać. Obok tego paczkomatu (ściana w ścianę) jest punkt odbioru i z tego punktu kurier odbiera paczki!!!!

oznacz moderatorów

3kELO
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@3kELO ohh u mnie na wsi kurier UPS odbiera paczki ONE codziennie bez problemów. Póki co nie mieliśmy większych reklamacji ani na odbiór ani na dostawe. 

Pisaliśmy jedną reklamacje na opóźnienie dostawy - paczka została dostarczona do automatu jeszcze w tym samy dniu w którym napisaliśmy reklamacje. 

Kontaktowaliśmy sie z ONE pisemnie przez formularz na dole strony:

https://allegro.pl/kampania/one/kurier

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@3kELO poprosimy o numery przesyłek, których dotyczy ten problem. 

oznacz moderatorów

3kELO
#9 Pomysłodawca#

A000KAL1H0

A000K6O7A6

Zaniżyło mi to jakość mojej sprzedaży. Da się coś z tym zrobić, czy muszę ponosić konsekwencję Waszych błędów? 

DODAM JESZCZE RAZ, Z PUNKTU, KTÓRY JEST ŚCIANA W ŚCIANĘ, PACZKI BYŁY ODBIERANE, A Z PACZKOMATU NIE. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@3kELO 

Ale to dotyczy tego samego odbiorcy? Mówisz tu o One czy UPS?  Masz 100% pewność że to nie są dwie różne usługi? W cennikach używasz i One box UPSa i One Boxa Kuriera One.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@3kELO dziękujemy! Wyjaśniamy to, prosimy poczekaj na wiadomość w tej sprawie. 

oznacz moderatorów

3kELO
#9 Pomysłodawca#

minęło 5h od Państwa odpowiedzi, paczki nadal pozostają nieodebrane, coś wiadomo w temacie??

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@3kELO działamy w tej sprawie, poprosiliśmy o jak najszybsze odebranie przesyłek. 

oznacz moderatorów

3kELO
#9 Pomysłodawca#

Godzina 19:20, nadal w paczkomacie. Idziemy na rekord?  @la_nika co będę miał zrobić w przypadku negatywa od kupujacego? Jestem już zniesmaczony. Może sam od siebie kupie produkt z podjazdem kuriera i go zaprowadzę pod paczkomat? To jest niemożliwe co sie dzieje w Katowicach z tym Allegro One.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3kELO wykluczyliśmy opóźnione zamówienia z jakości sprzedaży, od jutra nie będą wliczane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

3kELO
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuję 🙂

oznacz moderatorów