anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one punkt box

MAMY ROZWIĄZANIE!
euphoria_art
#11 Animator#

Hej, po wpisaniu mojego kodu miasta kurier Allegro one box nie działa u mnie, jak mogę nadawać przesyłki, w zielonych automatach? Nie mam możliwości zamówienia kuriera do mojej miejscowości.

Pozdr,

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

@euphoria_art jeśli nie mieszkasz w tych miejscach usuń z oferty One Kurier !

Obecnie z usługi można skorzystać w wybranych miastach Polski:

  • Warszawa i okolice – między innymi Pruszków, Piaseczno, Ząbki, Łomianki
  • Poznań
  • Kraków
  • Lublin
  • Łódź
  • Wrocław
  • Częstochowa
  • Toruń
  • Bydgoszcz
  • Katowice i wybrane miasta aglomeracji śląskiej – między innymi: Bytom, Chorzów, Czeladź, Będzin, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Sosnowiec, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Radzionków, Dąbrowa Górnicza.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

107 do 1

oznacz moderatorów
euphoria_art
#11 Animator#

No dobra, ale czy mogę ustawić one punkt box bez kuriera, czy mógłbym wtedy wysyłać poprzez zielony paczkomat? zależy mi aby nie wypaść ze smarta.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@euphoria_art tak do smarta wystarczy same One Box Punkt 🙂 jak widzisz w cenniku jest to rozdzielone z uwagą gdzie działa 🙂

Zrzut ekranu 2023-08-03 205333.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
euphoria_art
#11 Animator#

OK, dzięki, czyli wystarczy sam one punkt one box, tylko pisze ze przesyłki odbiera UPS, domyślam się że z paczkomatów. Paczkomat mam nie daleko. Czyli mogę to zaznaczyć?

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

 

@euphoria_art odbiera je kurier UPS z boxów lub po zamówieniu odbioru z adresu, to już jak Ci wygodniej.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@euphoria_art tak dokładnie, obsługuje to UPS i odbiory z automatów czy z punktów a nawet jak zamówisz podjazd, i rozwozi to też UPS do automatów i punktów 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AgnieszkaTR
#1 Nowicjusz#

ups

A ja nadal nie wiem. 

Na liście wyświetla się w moim mieście Allegro One Punkt, ale chcąc użyć tego adresu na etykiecie nadawczej, nie znajduje pod moim kodem pocztowym żadnego punktu One - ani Box ani Punkt (a tych jest trochę).

Nie pamiętam, żebym miała zaznaczone w aukcji coś takiego jak Allegro One.... Może z gapiostwa - bo faktycznie robiłam szybki zestaw żeby szło w jednej paczce. Natomiast fakt - utrudnia to życie zamiast ułatwiać, bo najwyraźniej było ustawione domyślnie.

To co robić - prosić kupującego żeby zrezygnował i raz jeszcze wstawić? Najbliższy pojawiający się punkt mam 55 km od domu.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@AgnieszkaTR na lokalnie przy nowych ofertach domyślnie jest zaznaczony allegro one (głupota ze strony allegro) Poproś kupującego aby napisał Ci rezygnację i wystaw ponownie. Rezygnacja może Ci być potrzebna do odzyskania opłaty transakcyjnej.

oznacz moderatorów