anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BRAK PACZKI W AUTOMACIE PACZKOWYM ALLEGRO ONE

simplyjoy_pl
#8 Zapaleniec#

Wysłaliśmy klientce towar, jednak klientka zgłosiła nam brak przesyłki w automacie paczkowym.

STATUS PRZESYŁKI

05 Sep 2023, 18:31
Brak przesyłki
05 Sep 2023, 18:32
Przesyłka została doręczona
 
Zgłosiła u nas reklamację. Kontaktowałam się z Allegro ONE, dostałam maila, że mają 14 dni na rozpatrzenie, z zaznaczeniem, że czas ten może się przedłużyć.
Ja mam 14 dni aby rozpatrzeć reklamację.
 
Co w takiej sytuacji mogę zrobić?
Bez potwierdzenia ze strony Allegro nie mogę z całą pewnością stwierdzić, że paczka była, czy nie. A klientowi trzeba coś odpowiedzieć.
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@simplyjoy_pl powiedz klientowi ,że wybrał sobie kijową przesyłkę i trzeba czekać .

oznacz moderatorów

simplyjoy_pl
#8 Zapaleniec#

tak, z tym, że dyskusja jest traktowana jako złożenie reklamacji a mi ustawowo kończy się czas na odpowiedź 🙂

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

może pomoże 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@simplyjoy_pl Podaj proszę numer paczki żeby mogli zareagować. To pewnie kolejny paczkojad.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

simplyjoy_pl
#8 Zapaleniec#

dodałam osobnym komentarzem ...., najgorsze, że w tej sytuacji nie wiadomo jak sprzedający ma się zachować, nie mając pewności, czy aby na pewno skrytka była pusta......

 

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@simplyjoy_pl Wracam do Ciebie z informacją. Jeśli jesteś pewien, że zamówienie zostało wysłane poprawnie, możesz odrzucić reklamację kupującego. Wtedy pozostaje mu oczekiwać na zakończenie procesu poszukiwawczego, który prowadzi zespół Allegro One.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli jesteś pewien, że zamówienie zostało wysłane poprawnie, możesz odrzucić reklamację kupującego

naprawdę a do kiedy to sprzedajacy odpowiada za przesyłkę?

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433 paczka ma jaki status?  doręczona 🙂 Patrząc na ten bałagan z Allegro One to wierzę Kupującemu. Ale trzeba teraz wszystko sprawdzić i udowodnić. Bo może być już ekipa, która wypatrzyła ten bałagan i próbuje uzyskać z tego korzyści.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

simplyjoy_pl
#8 Zapaleniec#

paczka: A0002FBN41

oznacz moderatorów