anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego kurier nie odbiera paczek

maxi_mix
#1 Nowicjusz#

Witam , nadaje Allegro One kurier i Box, 2 razy kurier przyjechał po paczki , po załączeniu oferty przyjechał kurier tylko przez 2 dni , potem już się nie pojawił po odbiór paczek. Pisze do allegro w tej sprawie ale nikt mi nie odpisuje. O co chodzi? Mam info przy każdej paczce że podjazd kuriera został zamówiony. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przejrzyj sobie ile wpisów jest tu na forum na temat tej formy dostawy a zobaczysz czy warto ją udostępniać.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@maxi_mix Dzień dobry. Bardzo nam przykro, ale aktualnie zmagamy się z opóźnieniami. Robimy wszystko, żeby sytuacja wróciła do normy jak najszybciej. Obecnie możemy zaproponować Ci wykluczenie zamówień (nadanych z opóźnieniem z naszej winy) z Jakości sprzedaży. W tym celu podaj numery zamówień. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za utrudnienia. 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@Allegro_One 

a czy również zaproponujecie usunięcie negatywów subiektywnie wystawionych przez kupujących i wysłuchacie wszelkich marudzeń od nich "że paczki nie ma"?

Że nie wspomnę o tym, że generowanie podjazdu dodatkowego kuriera po 1 paczkę dziennie  - takie "branie" ma ta usługa (na 20-30 zamówień z dnia) jest super ekologiczne i dba o zmniejszanie śladu węglowego.

Jak to się ma do narracji pełnej frazesów o dbałości o planetę? Proszę o odpowiedź

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 a czy dostałaś takiego negatywa? Jeśli tak poproszę numer zamówienia, którego dotyczy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@_HolaOla_ 

Ja ? Nie, bo na szczęście moi klienci tak rzadko wybierają tę opcję dostawy, że tylko raz udało się zgubić przesyłkę.

Natomiast bardziej mnie ciekawi odpowiedź (merytoryczna) na drugą część mojego wpisu

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 pracujemy nad tym, żeby to się zmieniło i aby kurier zabierał od jednego sprzedającego więcej niż jedną paczkę, ale na razie nie mogę Wam jeszcze zdradzić szczegółów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

czas się zacząć bać...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 zupełnie nie, to będzie dobra wiadomość, ale musicie jeszcze chwilę cierpliwie poczekać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów