anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dropshipping a Allegro One

CelebraButik
#7 Wielbiciel#

Cześć.
Współpracuję z hurtownią dropshipping, która pracuje poniedziałek-piątek 8-15. Aby mieć oznaczenie SMART muszę mieć włączoną usługę Allegro One. Przy wyborze podjazdu kuriera nie mam możliwości wybrania godzin, kiedy kurier może podjechać. Mogę tylko wybrać dzień, a godziny to 8:00-18:00. Jeśli kurier podjedzie po 15 to zastanie zamknięte drzwi hurtowni. Paczka nie wyjdzie, poleci mi z "Jakości sprzedaży" i ryzykuję złą ocenę od klienta.

Gdzie można ustawić takie godziny podjazdu? Bądź - jak radzicie sobie w takich sytuacjach?

Bardzo proszę o jakieś wskazówki.

Pozdrawiam!

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CelebraButik jeśli będziesz przekazywać minimum 4 paczki w ramach jednego podjazdu – co najmniej 3 razy w tygodniu, możesz zlecić stały podjazd Allegro One Kurier. W tym celu skontaktuj się z Allegro One wysyłając wiadomość na adres onehandlowy@allegro.pl.

W treści e-maila podaj proszę:
- login swojego konta na Allegro
- nazwę firmy
- adres firmy:
ulica, numer budynku, numer lokalu, kod pocztowy, miasto
- adres odbioru przesyłek:
ulica, numer budynku, numer lokalu, kod pocztowy, miasto
- numer telefonu do osoby, która zajmuje się obsługą wysyłek
- godzinę, do której kurier może odebrać przesyłki
- dni tygodnia (od poniedziałku do soboty), w których kurier będzie podjeżdżał po paczki
- preferowane godziny odbioru paczek
- dodatkowe informacje dla kuriera (opcjonalnie), na przykład jak dojechać do magazynu.

Godzina przyjazdu kuriera zależy od kodu pocztowego. Jeżeli Allegro One Kurier nie będzie mógł odebrać paczek w preferowanych przez Ciebie godzinach, skontaktuje się z Tobą, aby ustalić inne godziny odbioru.


 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

CelebraButik
#7 Wielbiciel#

Jeśli się nie osiągnie tego pułapu ilości paczek, nie ma innej możliwości i musimy zrezygnować z takiej opcji dostawy ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CelebraButik możesz w tej zakładce, złożyć wniosek odnośnie do zmian godzin podjazdu, właściwy dział rozpatrzy wniosek 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

CelebraButik
#7 Wielbiciel#

Niestety nie jestem w stanie określić ile tygodniowo będę miała paczek z tą metodą dostawy, a we wniosku muszę podać dni w które ma podjeżdżać kurier. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CelebraButik w części "W które dni tygodnia kurier ma podjeżdżać do Ciebie w godzinach wskazanych powyżej?" powinnaś zaznaczyć wszystkie dni (poza weekendem). W części "Jaką przewidujesz średnią dzienną liczbę przesyłek nadanych w tej firmie kurierskiej?" wpisz "1", na samym dole jest pole z możliwością dodania komentarza, tam opisz proszę dokładniej swoją sprawę i to, że nie jestem w stanie określić liczby przesyłek i tego czy kurier ma przyjeżdżać codziennie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów