anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest kurier Allegro One?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Instrumenty_Dete
#8 Zapaleniec#

Chciałbym napisać do Allegro ale jakoś pracownicy są ukryci. Więc pytam na forum. Mam firmę centrum Katowice i od wtorku kurier nie przyjeżdża po paczki. Wysyłam codzienni przesyłki, InPost odbiera, DPD odbiera, DHL odbiera. Tylko Allegro One mam moich klientów w głębokim poważaniu. Czekam na negatywne komentarze moich klientów i zaniżenie poziomu sprzedaży przez Allegro. Wyłączam dożywotnio Allegro One i przestrzegam sprzedawców. Szkoda nerwów.

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Antykwarias pokaż mi proszę pełny zrzut swojego ekranu dotyczący przesyłki A000HRQGE7. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Zrzut ekranu 2024-03-15 1122372.png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Antykwarias dziękuję, ale u nas Twoja deklaracja nadania tej paczki jest ustawiona na dziś, czyli 15.03.2024. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

oznacz moderatorów
Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Wracam ponownie z tym samym problemem. Proszę o wykluczenie wspomnianej przesyłki z jakości sprzedaży. Kuriera w piątek też nie było.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Antykwarias Skierowałam wskazane zamówienie do wykluczenia z Jakości Sprzedaży. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Hurtfamilia
#8 Zapaleniec#

Witam, widzę że nie jesteśmy osamotnieni ONE kurier jeździ jak chce, nieodebrane paczki: A000J9F7G3 A000J9FEO8 A000J9G948 A000J9GAV9 A000J9HZG5 A000J9J1V1 A000J9J5E8 A000J9L0F2 A000J9L2B7 A000J9LF64  A000J9LH96 A000J9LQN2 A000JB2N14 A000JDGDL6 A000JDGFA4 A000JFKD10 i jeszcze kilkanaście innych, ale już mi się nie chce wklejać...

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Hurtfamilia Przekazałam te zamówienia do wykluczenia ze statystyk.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Hurtfamilia
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, szczerze to wolałbym, żeby zamiast wykluczać z mojej oceny kilka zamówień, żeby allegro zrobiło porządek ze swoim kurierem. Na tą chwilę wyłączyłem opcję ONE kurier, gdyż to jest delikatnie mówiąc porażka. 

oznacz moderatorów
Instrumenty_Dete
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, czekam od 8.00 do 17.00 poniedziałek - piątek.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Instrumenty_Dete i jak odebrał ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Instrumenty_Dete
#8 Zapaleniec#

Tak, minutę przed 17

oznacz moderatorów
GRAFFSHOP_PL
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam jak najbardziej, allegro one to totalna porażka. Problem tylko i wyłącznie z allegro one. Pozostali kurierzy odbierają zawsze zgodnie z godzinami granicznymi. 
Paczka forma dostawy "Allegro One Kurier - dostawa jutro" nadana prze godziną graniczą w punkcie 05 Mar 2024, 14:51 a odebrana przez kuriera z punktu dopiero 07 Mar 2024, 14:15 czyli w TRZECIM dniu roboczym. 


 

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

U mnie nie ma godziny granicznej - ani przy UPS, ani przy InPost.

InPost - koniec trasy "objazdowej" - jest w godz. 10:30 do 16:00. 

UPS - od 10:00 do 14:00, czasem dzwoni, że go nie będzie, bo nie ma w tym rejonie nic do rozwózki, a nikt oprócz mnie nie nadaje (ilości 1-6 przesyłek). Plus dla UPS - mam np. 1 paczkę kurierem, musiałbym zapłacić za podjazd zamawiając kuriera, a dzwonię do niego i mi odbiera. Ale to zależy od "człowieka".

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
dam_ex
#8 Zapaleniec#

To jest nagminne, u mnie nie odebrał, wysłałem na swój koszt, wyłącz odrazu Allegro One kurier (to druga opcja) w formach dostawy bo będzie problem, porażka jakaś

oznacz moderatorów
Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Jest chyba obowiązkowy z tego co mi wiadomo

 

oznacz moderatorów
dam_ex
#8 Zapaleniec#

Nie jest absolutnie. w mailu nawet pisali że można wyłączyć. ja wyłączyłem i nadaję tylko Allegro One BOX i Ups odbiera

oznacz moderatorów
Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Dzięki:)

 

oznacz moderatorów
dam_ex
#8 Zapaleniec#

spoko 🙂

oznacz moderatorów
Instrumenty_Dete
#8 Zapaleniec#

Tak zrobiłem zaraz 7.03 i mam spokój. Nadaję tylko przez UPS

oznacz moderatorów