anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo przesyłka z paczkomatu one box może być "w drodze"?

AnnaCem
#3 Debiutant#

Wysłałam przesyłkę przez paczkomat One Box do kupującego w dniu 23 kwietnia br. o godz.12.39. Przesyłka do chwili obecnej ma status "w drodze", numer przesyłki: A000LAG8X8. Wysłałam dwa maile w tej sprawie do Allegro. Nie dostałam odpowiedzi. Czy można gdzieś zlokalizować moją przesyłkę. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaCem za chwilę otrzymasz od nas wiadomość mailową w sprawie swojej przesyłki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AnnaCem
#3 Debiutant#

O godzinie 15.27 otrzymałam z Zespołu Allegro maila tej treści: "Nadal weryfikujemy losy przesyłki A000LAG8X8 z naszym działem odpowiedzialnym za obsługę maszyn Allegro One Box. Najmocniej przepraszam, że czas rozwiązywania sprawy się wydłuża."

Dodam od siebie, że weryfikacja losów przesyłki A000LAG8X8 trwa od 28 kwietnia br. !!!

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@AnnaCem Na razie czas jest dobry, 7-14 dni to nic niezwykłego dla tej metody "dostawy". 

oznacz moderatorów

AnnaCem
#3 Debiutant#
  • 7 - 14 dni ??? Jeżeli taki jest czas dostawy dla one box, nigdy już nie udostępnie tej usługi, ani jej nie wybiorę jako kupujący.  W Inpost przesyłki docierają w jeden, góra dwa dni.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oj może a nawet może nie dotrzeć.

oznacz moderatorów

AnnaCem
#3 Debiutant#

Najgorsze jest to, że pierwszy raz wysłałam rzecz do kupującego przez Allegro One Box i od razu zrobił się problem. Z innymi przewoźnikami nie miałam takich problemów.

oznacz moderatorów