anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak można zmienić punkt nadania Allegro One Box, bo przypisało mi najbliższy punktowi zamieszkania

arcade_tn
#7 Wielbiciel#

jak można zmienić punkt nadania Allegro One Box, bo przypisało mi najbliższy punktowi zamieszkania a wygodniej mi wysłać z innego miejsca, w inpost można wysłać paczkę w dowolnym punkcie, a Allegro One Box trzeba wysłać w puncie zdefiniowanym wcześniej.

oznacz moderatorów
79 ODPOWIEDZI 79

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@arcade_tn Cześć. 🙂 Podczas generowania paczki w zakładce Zamówienia od kupujących możesz samodzielnie wybrać automat, w którym nadasz paczkę. 

Usunęłam dla Ciebie starą etykietę, wygeneruj ją ponownie i wybierz Allegro One Boxa, z którego chcesz nadać paczkę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agnieszkanw
#7 Wielbiciel#

można prosić o ten sam motyw - nie zdążyłam nadać tam, gdzie miałam być, a nie byłam i chcę nadać z innego miejsca.  Mój nr etykiety/Kod nadania to: 11C3A047.

agnieszkanw

 

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@agnieszkanw W ostatnim czasie wygenerowałaś tylko jedną etykietę One Box na Lokalnie i status przesyłki to "umieszczona w automacie".

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

konradex91
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy również mogę prosić o pomoc w takiej samej sytuacji? Błędnie wybrałem paczkomat, wybrało mi najbliższy miejsca pracy, nie domu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@konradex91 Usunęłam dla Ciebie starą etykietę, możesz wygenerować ją ponownie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pwel_E32
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

mam identyczny problem; nie mogłem zmienić paczkomatu w trakcie generowanie etykiety i mam paczkomat bardzo daleko od miejsca zamieszkania. Proszę o udostępnienie możliwości zmiany paczkomatu na moim koncie. Dziękuję

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pwel_E32 Cześć. 🙂 Usunęłam etykietę, możesz wygenerować ją ponownie (z wyborem innego Paczkomatu). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pwel_E32
#7 Wielbiciel#

Dziękuję pięknie; ale jak mogę zmienić paczkomat bo przy generowaniu etykiety nie mam możliwości wyboru innego; cały czas podstawia mi się ten sam. Dziękuję.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pwel_E32 A czy w Twojej okolicy są inne czynne Paczkomaty? Być może po prostu ich nie ma lub trwają prace konserwacyjne czy są przepełnione? Warto też w pierwszej kolejności wyczyścić pliki cookies, być może to problem z przeglądarką

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pwel_E32
#7 Wielbiciel#

Najbliższy paczkomat Allegro jest 100m ode mnie (ten proponowany jest ok. 30km), wyczyszczenie plików cookies nie pomogło. Czy w ustawieniach można gdzieś zmienić paczkomat? Tego który się podstawia nigdy nigdzie sam nie wybierałem. Dziękuję.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pwel_E32 Ale w tym zamówieniu metoda dostawy to Allegro Paczkomaty InPost, a nie Allegro One Box, zatem musisz poszukać Paczkomatu InPost, a nie automatu Allegro: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pwel_E32
#7 Wielbiciel#

Dziękuję,

Chociaż jak chcę wystawić podobne ogłoszenie to podstawie mój Allegro One Box tuż obok.

Zatem czy jest jakakolwiek możliwość edycji tego paczkomatu (inne InPost też będzie ok)?

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pwel_E32 Allegro One Box a Paczkomat InPost to dwa różne urządzenia, bo związane z dwiema różnymi metodami dostawy.

Paczki InPost nie nadasz w Allegro One Boxie, a paczki Allegro One Box nie nadasz w Paczkomacie InPost. 

Możesz zmienić Paczkomat dla metody Allegro Paczkomaty InPost, ale tylko na Paczkomat InPostowy.

Poza tym, w przypadku metody Allegro Paczkomaty InPost paczkę możesz nadać w dowolnym Paczkomacie InPost (nawet jeśli podczas nadawania wybierzesz inny). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pwel_E32
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Czyli rozumiem że mogę nadać paczkę w innym paczkomacie InPost niż ten paczkomat InPost wydrukowany na etykiecie, więc jest ok.

Bardzo dziękuję za pomoc, pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

Pwel_E32
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mogę prosić jeszcze raz o usunięcie etykiety? Niestety jest w niej błąd, z góry dziękuję i przepraszam za zamieszanie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pwel_E32 Przepraszam, że czekałeś na odpowiedź. Etykieta została anulowana, wygeneruj ją ponownie i w formularzu upewnij się, że wszystkie dane wprowadzone są poprawnie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pwel_E32
#7 Wielbiciel#

Dziękuję pięknie, niestety nie mogę wygenerować etykiety, mam komunikat: "Ups..., mamy problem! Błąd jest po naszej stronie. Daj nam chwilę". Mam nadzieję, że niedługo będę mógł wygenerować etykietę. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pwel_E32 Od 9:00 trwa awaria InPost. Musisz poczekać, aż Przewoźnik usunie usterkę i wtedy będziesz mógł wygenerować etykietę. 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ZoSla
#7 Wielbiciel#

Witam Ola, również mam ten problem i niestety w zakładce zamowienia od kupujących nie mam takiej opcji by cokolwiek zmienic. Nawet nie wiem kto nadal mi punkt one box, bo nie wybieralam tego. 
Czy gdy ktos wybral one box - moge mimo wszystko nadac w paczkomatach allegro? 

oznacz moderatorów