anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak można zmienić punkt nadania Allegro One Box, bo przypisało mi najbliższy punktowi zamieszkania

arcade_tn
#7 Wielbiciel#

jak można zmienić punkt nadania Allegro One Box, bo przypisało mi najbliższy punktowi zamieszkania a wygodniej mi wysłać z innego miejsca, w inpost można wysłać paczkę w dowolnym punkcie, a Allegro One Box trzeba wysłać w puncie zdefiniowanym wcześniej.

oznacz moderatorów
79 ODPOWIEDZI 79

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ZoSla Cześć. 🙂 O które zamówienie chodzi? Dla zamówienia z 26 grudnia jeszcze nie wygenerowałaś etykiety i nie wybrałaś automatu nadawczego. 

Wszystkie urządzenia Allegro One Box znajdziesz na mapie: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas 

Pamiętaj, że paczkę nadasz tylko w zielonym automacie — nie wygenerujesz etykiety z nadaniem w punkcie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ZoSla
#7 Wielbiciel#

Ola, nie wygenerowałam etykiety bo pojawia mi się adres, który mi nie odpowiada. Gdzie moge go zmienic zanim wygeneruje etykiete?

oznacz moderatorów

ZoSla
#7 Wielbiciel#

Ok! juz jest widoczne!@ dzieki! zmienilam!! THX

oznacz moderatorów

tomas_bak
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy również mogę prosić o pomoc w takiej samej sytuacji? Błędnie wybrałem paczkomat do nadania, wybrało mi najbliższy paczkomat na ulicy gdzie już tam nie mieszkam.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tomas_bak Usunęłam etykietę. Możesz teraz wygenerować nową.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

tomas_bak
#7 Wielbiciel#

Super i dziękuję!

oznacz moderatorów

Client:63924332
#2 Obserwator#

Czy też mógłbym prosić o to samo

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63924332 Którego zamówienia dotyczy Twoja prośba?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

digi_shop
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mogę poprosić o usunięcie etykiety? Nie zauważyłem że punkt nadania na innym końcu miasta ode mnie

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @digi_shop! Gotowe, możesz ponownie wygenerować etykietę i wybrać bliższy Allegro One Box 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

digi_shop
#7 Wielbiciel#

Dziękuję!

oznacz moderatorów

Pinki241
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedałam przedmiot. Osoba kupującą wybrała sposób dostawy Allegro One Box. Przypisało mi automatycznie wybór w Tarnowie jakieś 200km od mojego miejsca. Nigdzie indziej na mapie nie pokazuje miejsc nadania tylko Tarnów. Nie mogę również zwrócić pieniędzy kupującemu aby anulować zamówienie. Co robić?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pinki241 jeśli masz bliżej Allegro One Box (musi to być automat paczkowy, nie Allegro One Punkt) możesz wygenerować etykietę i podać inny automat nadawczy. 
Środki za tą sprzedaż zostały już wypłacone na Twoje konto, więc jedyny sposób, aby zwrócić wpłatę kupującemu to poprosić go o podanie numeru konta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:110015438
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Chciałbym poprosić o usunięcie etykiety z mojego zamówienia od kupującego, ponieważ wygenerowało mi na stary adres, a teraz mieszkam w innym miejscu i nawet nie wiedziałem, że to się automatycznie przypisuje. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110015438 podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy. Jeśli jesteś sprzedającym, a transakcja była na Allegro Lokalnie, to poproszę o login konta, z którego sprzedałeś zamówienie o którym piszesz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Tojus2
#2 Obserwator#

Witam, 

Z tego konta sprzedawałem, to jest nr przesyłki A000BMAU85 i tam jest wysyłka z Krakowa, w którym nie mieszkam od jakiegoś czasu, kupiona przez użytkownika spa 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Tojus2 okej, możesz wygenerować etykietę ponownie wybierając bliższy automat paczkowy do nadania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

atenawroc
#2 Obserwator#

Mogę prosić również o anulowanie etykiety. Wybrało mi paczkomat OneBox daleko od miejsca w którym aktualnie przebywam.

Zamówienie z  13.01.2024 godz. 21:11

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@atenawroc bardzo proszę, anulowałam tę etykietę, więc możesz wygenerować nową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:110918258
#2 Obserwator#

Bardzo proszę o pomoc z tym samym problemem. Mi również wybrało paczkomat OneBox  mocno oddalony od miejsca, gdzie obecnie się znajduję. Pozdrawiam

oznacz moderatorów