anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak nadać allegro one

malykrok911
#7 Wielbiciel#

Wyświetla mi się,  że adres nadawcy nie jest obsługiwany, są w moim mieście paczkomaty allegro one. Kupujący również wybrał paczkomat allegro one na dostarczenie zakupów

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@malykrok911 Podaj mi numer zamówienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

malykrok911
#7 Wielbiciel#

Numer oferty 15166774913

oznacz moderatorów

malykrok911
#7 Wielbiciel#

@nat_not Numer oferty 15166774913

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@malykrok911 

Masz włączoną usługę Allegro One Box Kurier. Na twój kod pocztowy usługa nie jest dostępna. Automaty One Box u Ciebie obsługuje UPS. Nie możesz mieć w cennikach kuriera One. Tak wiem, zagmatwane. Sprawdź tu dostępność 🙂

https://allegro.pl/kampania/one/kurier

 

oznacz moderatorów

malykrok911
#7 Wielbiciel#

nie mogę sama iść i wrzucić do paczkomatu allegro skoro jest on dostępny u mnie w mieście? 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@malykrok911 

Nie. Usługę wykonuje kurier One. Te automaty są obsługiwane przez UPS. Wyłącz opcję Allegro one Box Kurier. Włącz tylko Allegro One Box i wtedy będziesz mogła. Do Smarta możesz potrzebować też drugiego kuriera z palet SMART. Poczekaj też na potwierdzenie tego od moderacji. Ja jestem tylko użytkownikiem 🙂

oznacz moderatorów

malykrok911
#7 Wielbiciel#

Dziekuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów

malykrok911
#7 Wielbiciel#

Włączyłam tylko Allegro one box ale to nic nie zmieniło. Komunikat wyświetla się ten sam, a jak całkowicie wyłączę to trace smart 😕

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@malykrok911 

Ale ja Ci napisałem że brak Kuriera One może spowodować brak SMART. Musisz mieć dwóch kurierów SMART. Co prawda w butkach widziałem DHL i DPD, Pocztex. Nie masz komentarzy. Czy bierzesz udział w jakimś programie który daje SMART bez komentarzy? Z paczką One Box Kurier nic nie zrobisz. Trzeba wysłać na własną rękę klientowi.

 

oznacz moderatorów