anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zachować Smart

Majster77
#10 Popularyzator#

Brawo allegro. Na tej stronie dowiesz się ze usługa do której cię zmuszamy nie działa w twojej lokalizacji. I co mi po tej wiedzy? Zróbcie jakiś pożadek w tym cenniku bo ja ni chuchu nie wiem co oznaczyć żeby oferty były dalej smart. Chyba że mam przenieść firmę żeby móc być smart to też taką informacje proszę dołożyć do cennika. Smiech na sali, brawo asy od tabelek w exelu.

Proszę o jasne wyjaśnienie którą opcję oznaczyć w cennikach dostaw żeby oferty były smart i żeby kurier je odebrał.

oznacz moderatorów
45 ODPOWIEDZI 45

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie da się z One itd to żeby zachować Smarta wystarczy tylko 2kurierów.

oznacz moderatorów

Majster77
#10 Popularyzator#

Ale jak chcę mieć oznaczenie smart przy paczkomatach czyli od 45 zł anie od 65 zł

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Majster77 Sam paczkomat nie wystarczy ,niestety ale musisz udostępnić wybranych przez allegro kurierów (chociaż dwóch na razie) żeby go mieć .

oznacz moderatorów

Majster77
#10 Popularyzator#

Mam dwóch kurierów chodzi mi o Metody dostaw do punktów. Mam Paczkomat i DPD pickup i musze miec Allegro One ale nie działa w moje lokalizacji. O to chodzi

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Właśnie to "gó...o" One i z tym wszyscy mamy problem.☹️

oznacz moderatorów

Majster77
#10 Popularyzator#

Dla mnie sprawa nadaje sie UOKiKU bo jak można zmuszać kogoś do aktywacji usługi która nie działa. A jak nie aktywuje to moje oferty przestaną być smart. Czyli jestem dyskryminowany ze wzglęgu na miejsce prowadzenia działalności a to jest sprzeczne z prawem. I nie ma znaczenia że jest zgodne z regulaminem Allegro. Bo zaraz jakiś mądry  z allegro tak napisze.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Majster77 ktoś z Allegro chciałby zwrócić uwagę, że uczestnictwo w programie Smart nie jest obowiązkowe, a dobrowolne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ pewnie że nie jest obowiązkowy, ale w wielu kategoriach bez smarta zerowa sprzedaż, po drugie skoro nie jest obowiązkowa to czemu posiadanie smart wpływa na pozycje ofert ???

Ja po 25 przetestuje sprzedaż bez smart zobaczymy jak to wpływa na sprzedaż 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Dzień Dobry, zobaczymy czy po 25.10 będziesz taka bystra w poszukiwaniu ''Łanów''

oznacz moderatorów

Majster77
#10 Popularyzator#

No jasne idealne rozwiązanie sprzedaż na allegro też nie jest obowiązkowa. Brawo to jest to rozwiązanie problemu na które czekałem. Przecież każdy prowadzący chce sprzedawać mniej a nie wiecej. HolaOla zacznij wykładaj ekonomie na jakim uniwerku

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Majster77 

w cenniku masz dwie opcje z kurierem i bez jak nie obsługuje Twojego rejonu 🙂

Allegro One Kurier Punkt Box - jak jesteś w rejonie działania 

Allegro One Punkt Box - jak jesteś poza rejonem to obsługuje UPS i masz darmowe podjazdy po paczki 🙂

Do smarta możesz wybrać które chcesz, jako obowiązkowe jedno z nich w cenniku dostaw też masz to rozdzielone !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@kostas11 to który należy włączyć by mi tych etykiety UPS nie drukowało? 

Czy jak włączę Allegro One Kurier Punkt Box to nadal będę w Smart 

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

jesteś w zasięgu pracy kurierów Allegro One?

https://allegro.pl/kampania/one/kurier#gdzie

jeśli nie to będziesz miał tylko odbiór UPS

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@mix-mce jestem w zasięgu i muszę przyznać, że w Warszawie działają świetnie, jedynie UPS tu nie działa, na 4 zamówienia odbioru, ani razu nie przyjechali

Jak włączę samego kuriera One z jego punktami i oczywiście InPost, paczkomaty, Pocztex kurier i jego punkty odbioru to nadal wskazuje że nie spełniam absurdalnych standardów.

oznacz moderatorów

trzebunia
#8 Zapaleniec#

@Halfrunt To nie jest tak że jak Ci wyłączą smart to będziesz go mógł włączyć za tydzień czy za miesiąc, zwykle w kilka godzin znów się pojawia jak spełni się warunki.

Więc po prostu zostaw do jutra, jak smart zniknie to dodasz coś jeszcze.

Mogę ci powiedzieć jak ja mam aktualnie i nie mam błędów (4 do punktu, 2 na adres)

Allegro paczkomat
Allegro one box/punkt
Allegro DPD
Allegro UPS
Allegro DPD punkt
Allegro UPS punkt

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Halfrunt bo jest problem z tym narzedziem Allegro lub tym co ustawili w temacie kwalifikacji do Smarta. 2 duże błędy, które widać to:

- nie wlicza kuriera Allegro One do limitu doręczeń pod drzwi;

- jak ustawisz wyłącznie kuriera Pocztex, bez żadnej innej dostawy Allegro, to pokazuje, że spełniasz warunki Smarta.

Nie zdziwię się, jak jutro rano pokaże się komunikat o kolejnym przesunięciu czasowym kwalifikacji. A tak się martwili, że sprzedawcy się nie przygotują, a tu system Allegro nie jest gotowy. 🤣

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Halfrunt 


@Halfrunt  napisał(a):

@kostas11 to który należy włączyć by mi tych etykiety UPS nie drukowało? 

Czy jak włączę Allegro One Kurier Punkt Box to nadal będę w Smart 


To jest trochę pogmatwane 🙂

Allegro One Kurier Punkt Box jak jesteś w rejonie to będą podjeżdżać Kurier One po kurierskie a UPS po One Box Punk 

Allegro One Punkt Box a jak dasz to, to będzie podjeżdżał UPS 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Majster77
#10 Popularyzator#

Brawo allegro. Na tej stronie dowiesz się ze usługa do której cię zmuszamy nie działa w twojej lokalizacji. I co mi po tej wiedzy?  Zróbcie jakiś pożadek w tym cenniku bo ja ni chuchu nie wiem co oznaczyć żeby oferty były dalej smart. Chyba że mam przenieść firmę żeby móc być smart to też taką informacje proszę dołożyć do cennika. Smiech na sali, brawo asy od tabelek w exelu.

 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Majster77 

Allegro One Box, to jest wymagane działa w całej Polsce. Przesyłkę nadasz z UPS , w ich punktach odbioru itp itd. Adres firmy tu nie ma żadnego znaczenia. Wpadasz, drwisz a sam nie ogarniasz 🙂

oznacz moderatorów