anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier Allegro One Box nie odebrał przesyłki

kakabe_2007
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Kolejny raz kurier Allegro nie odebrał przesyłki z paczkomatu One Box ☹️

Przesyłka nadana w dniu 30.04.2024 o godzinie 11:09 ( do godziny granicznej było jeszcze kilka godzin)

Numer przesyłki   A000LZ5H89

numer zamówienia   7cf7ca80-06c6-11ef-a101-ed257eaf1148

Problem w tym że Allegro podało klientowi czas dostawy na 2 maja .......... a ta przesyłka może 2 maja zostanie odebrana z paczkomatu i dotrze do klienta być może w poniedziałek 6 maja.... ale tylko być może ...... Obstawiam że kurier pojawi się dopiero w poniedziałek 6 maja .....

Pytanie do Allegro - dlaczego podajecie klientom nierealne terminy dostaw zważywszy na majowy weekend ?

Kolejne pytanie - kiedy Allegro będzie miało wpływ na przewoźników aby wypełniali sumiennie swoje obowiązki ?

Kolejna batalia o wyłączenie zamówienia ze statystyk sprzedaży ........ 😡

W tym systemie jaki obecnie jest stale mam na minusie bo jedne zamówienia są wykluczane ale
"wpadają" kolejne co sumarycznie skutkuje tym że moja sprzedaż według Allegro szwankuje ...... 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kakabe_2007 ,, eeeeee... tam , cicho być....,, o 1 paczkę tyle pisania , moich 5 gniło od 24.04 do 29.04 w automacie ... sporo jeszcze przed Tobą .

oznacz moderatorów

kakabe_2007
#8 Zapaleniec#

Moja skala sprzedaży jest dużo mniejsza niż Twoja ....😀 ale i te trzy przesyłki w odstępie kilku dnia trochę mnie denerwują .....

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kakabe_2007 jutro wolne , w czwartek kurierowi bedzie jeszcze w głowie szumieć i zapomni  , potem wolny piątek , weekend , może w poniedziałek ruszą .

oznacz moderatorów

kakabe_2007
#8 Zapaleniec#

@mdrogeriaŚwięte słowa dobrodzieju.... też tak myślę że dopiero w poniedziałek kurier zawita pod paczkomat ..... ostatnio kurier tłumaczył się "problemem serwisowy"..... a prywatnie powiedział że nie ma kto pracować bo sporo ludzi się zwolniło a ci co zostali obsługują po półtora a nawet dwa rejony i nie opłaca im się podjeżdżać po jedną przesyłkę.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@kakabe_2007 przepraszamy za tę sytuację! Wyjaśniamy to. 

oznacz moderatorów

kakabe_2007
#8 Zapaleniec#

@Allegro_OneDziękuję za zainteresowanie sprawą.

oznacz moderatorów