anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier Allegro One brak podjazdów

petinek_pl
#11 Animator#

Allegro nawołuje do udostępniania w metodach dostawy allegro One. Niedługo na pewno będzie to obowiązkiem. Przez miesiąc próbowałam nowej metody- niestety w połowie przypadków kurier nie zjawiał się w godzinach otwarcia po paczki. Zrezygnowałam więc z tej metody. Po kontakcie z allegro one otrzymałam informację: "nie miała Pani nadania żadnej paczki Allegro One Kurier. Tym samym nie było sytuacji, aby kurier [One Kurier] nie podjechał do Pani. Zatem nie pomogę " Haha Ręce opadają. W wysłanych zamówieniach kilkanaście zamówień allegro one. Ponadto te wszystkie zlecenia które składałam i podjazdy kuriera również wynikały z jego jasnowidztwa. Nawet w śledzeniu historii paczek mam- odebrana przez kuriera co jest dowodem na składanie zleceń(w przypadku zaniesienia do boxu mam odebrana z maszyny przez kuriera). Nie wiem dlaczego w żadnych szczegółach zamówienia nie ma informacji o zleceniach. Jednak pomijając to, nie jestem w stanie skorzystać z tej metody gdyż pan z obsługi poinformował mnie,że odbiory zleceń są realizowane  godz.18.00 dla wszystkich, ponieważ chcą wszystkich traktować równo..... przecież to jest właśnie faworyzowanie, Ci którzy pracują w godzinach rannych są już marginalizowani. Nie mają szansy na podjazd kuriera,szok. Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem- z żadną inną firmą kurierską nie miałam problemu żeby ustalić odbiór na czas otwarcia placówki a tutaj tylko godziny wieczorne..czyli sklepy które nie pracują do wieczora nie mogę skorzystać z waszych metod. I tak już tutaj sprzedawcy muszą spełniać mnóstwo wymogów, ale bez przesady jeszcze żeby ktoś siedział specjalnie po godzinach pracy tylko czekając na odbiór..

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl czy możesz podać mi numer korespondencji, w której dostałaś informację o braku podjazdu?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

@_HolaOla_  nie ma numeru korespondencji, była to rozmowa mailowa z adresu onehandlowy@allegro Pracownik twierdzi,że nie zamawiałam podjazdów i nie miałam nawet paczek allegro one co jest oczywiście kłamstwem- wystarczy wejść w historię przesyłek. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl Czy możesz podać przykład zamówienia, dla którego nie został zrealizowany podjazd? Będę to wyjaśniać. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów