anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier Allegro one nie przyjechał po paczki

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

Kurier nie przyjechał po paczki. Sprawa zgłoszona o 15…. Dobrej pory brak odpowiedzi czy paczki zostaną odebrane… 

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuję.

Paczki nadal są w automacie....

A dzisiaj znowu mam dwie nowe i zlecenie odbioru - ciekawe czy ktoś podjedzie.

 

 

oznacz moderatorów

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

@la_nika  był kurier po paczki i jestem zniesmaczona... ten kurier, z którego byłam tak zadowolona okazało się, że wczoraj też pracował, a więc jak się tłumaczył - był w moim rejonie o 8 rano, a potem już nie patrzył co jest w tym rejonie do zabrania - i nawet nie odebrał ode mnie telefonu, a wręcz mnie wyłączył (dlatego myślałam, że ma wolne) . Masakra....

oznacz moderatorów

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   ponownie kurier nie podjechał. I robi to już oficjalnie - ostatnio powiedział, że był u nas w rejonie o 8 rano, a później już nawet nie patrzył czy coś jest do odebrania. Ręce opadają 

Kiedy Allegro zwiększy ilość kurierów ?????

A000K45UO8  27c231b0-f6ac-11ee-9197-bd99537c519d

paczkę wrzucam do automatu - jeśli nie zostanie dzisiaj odebrana proszę o wykluczenie ze statystyk. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smykowo24_pl Cześć, skontaktujemy się z Przewoźnikiem w sprawie tego rejonu. Jeśli paczka nie zostanie odebrana, to napisz do nas — dopiero kiedy zamówienie rzeczywiście jest nieterminowe, jesteśmy w stanie wykluczyć paczkę z Jakości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

Paczka nadal leży w automacie, a kurier nie odbiera telefonu, nie odpisuje i nie oddzwania.

Od wczoraj nie mam żadnej wiadomości od Pani z infolinii - jedynie, że sprawa jest w toku....

Klientka się niecierpliwi ...

oznacz moderatorów

smykowo24_pl
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka  proszę potwierdzenie, że paczka A000K45UO8  27c231b0-f6ac-11ee-9197-bd99537c519d  została wykluczona ze statystyk.

Dziękuję

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smykowo24_pl Zamówienie zostało wykluczone, będzie to widoczne po dzisiejszym nocnym przeliczeniu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

U_Renaty
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

W dniu 15.03.2024 roku nadałam paczkę metodą Allegro One Box, One Kurier. Do dziś paczka nie ruszyła z automatu. Właśnie odezwała się kupująca z pytaniem, co z jej zamówieniem. W dniu wczorajszym już wysłałam do Allegro pytaniem o tą paczkę. Dziś ponowne pytanie i informacja, że będzie to sprawdzane. Tymczasowo wyłączyłam w cennikach tą formę dostawy (pierwsze zamówienie i od razu pierwszy problem). Ponawiam prośbę innych użytkowników aby to Allegro kontaktowało się z klientami w sprawie problemów z dostawą przesyłek.

Proszę o zgłoszenie do wykluczenia z miar jakości zamówienia 

e4775400-e2a9-11ee-ad46-e71a189b5b50

numer paczki Allegro One Box, One Kurier A000HYNH61

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@U_Renaty poprosiłam o wykluczenie tego zamówienia z jakości. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@U_Renaty zamówienie jutro nie będzie się już wliczać do jakości sprzedaży. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

torebkastyl_pl
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie. Kiedy allegro zrezygnuje z podawania statystyk "dostawa jutro" i włączy godziny graniczne które będą widoczne dla klientów. Mam indywidualne ustalenia z przewoźnikami i chciałbym aby klienci o tym wiedzieli robiąc zakupy. Brak tej informacji wprowadza kupujących w błąd co skutkuje w ostateczności negatywnymi opiniami. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@torebkastyl_pl kupujący przy konkretnych metodach dostawy widzą przewidywany czas dla tej dostawy, wyliczany na podstawie różnych czynników m.in. historycznych danych na temat nadawania przesyłek oraz godzin granicznych. 

la_nika_0-1710848893973.png

Przewidywany czas dostawy widzą też na formularzu płatności i dostawy.

la_nika_1-1710849230576.png 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

torebkastyl_pl
#8 Zapaleniec#

Wszystko się zgadza tylko klient robiąc zakupy patrzy na zielona informację " dostawa jutro" i podejmuje decyzje. Statystycznie kurier DPD dostarcza paczki w dwa dni. Klienta sugerując się "dostawą jutro" zakupiła przedmiot. Rozumiem jej rozgoryczenie bo została wprowadzona w błąd i tak napisała w korespondencji do sprzedającego. 

 

 

Zrzut ekranu 2024-03-19 140346.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@torebkastyl_pl rozumiem, jednak komunikat "dostawa jutro" odnosi się do najszybszej możliwej dostawy. Kupujący widzi informacje o dostawie dla wybranej przez siebie metody i na formularzu dostawy i w powiadomieniu e-mail i w ofercie. Przykro mi, że kupująca ma do Ciebie pretensje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

torebkastyl_pl
#8 Zapaleniec#

Allegro powinno wrócić do wcześniejszych rozwiązań pokazując godz. graniczną bez względu na ilość wysyłanych paczek danym kurierem i dać możliwość wyboru klientowi przewoźnika z gwarancją dostawy dnia następnego. Nie będzie wtedy pretensji po stronie klienta. 

oznacz moderatorów