anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier UPS - brak odbiorów Kraków i okolice

MOBI-SHOP
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Cześć! Czy możemy liczyć na Waszą pomoc w temacie odbiorów paczek Allegro One (i nie tylko), które realizowane są za pomocą kuriera UPS? Od wczoraj na terenie Krakowa i okolic został zamknięty oddział, który do tej pory obsługiwał rejony. Także od wczoraj nie są realizowane odbiory przez kurierów (zarówno podjazd jak i odbiory z punktow Access Point/Zielony One Box).

Co mamy zrobić z przesyłkami, które zostały w maszynie i czekają na nadanie? W jaki sposób obsłużyć nowe zamówienia oczekujące na nadanie? Czy ewentualne negatywne komentarze ze strony kupujących dotyczące opóźnienia w dostawie będą usunięte, a także czy zamówienia te nie będą brane pod uwagę w statystykach?

oznacz moderatorów
73 ODPOWIEDZI 73

Client:44052296
#21 Demiurg#

@MOBI-SHOP chyba jest nowy podwykonawca UPS w tamtym rejonie.

Podaj numery zamówień lub paczek oczekujących na odbiór to moderatorki coś więcej powiedzą.

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

nic nie powiedzą - od wczoraj twierdzą tylko, że podjazd może będzie a może nie

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MOBI-SHOP Skonsultuję wskazane przez Ciebie kwestie. Wskaż proszę numery przesyłek, które czekają na odbiór z automatów.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

Szkoda na to czasu, chyba, że jest Pani cudotwórcą. Tu może Pani zapoznać się z tematem i "pomocą" ze strony Allegro
https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/allegro-one-punkt-allegro-one-bo...

oznacz moderatorów

MOBI-SHOP
#8 Zapaleniec#

Numery zamówień, które zostały nadane w Automacie One Box i nie są do tej pory odebrane (zostały nadane w godzinach wieczornych, ponieważ kurier nie przyjechał po złożonym zleceniu odbioru):
9c0c2780-7b26-11ee-959f-8dfacd8c2675
0721a300-7beb-11ee-9fc4-adb613753b0d
8228f420-7c1a-11ee-9b0e-1bfedb34274f
7dac32b0-7c27-11ee-af7c-2d6afd25143c
ebdc6080-7c8f-11ee-bb09-d7bd8cf1a6a4

Numery zamówień, które oczekują na odbiór (zamówiony podjazd, kurier nie zjawił się do tej pory, a na infolinii UPS sugerują kontakt z Allegro):
d65a6040-7cc6-11ee-9bd6-75c0e4346569
247ae790-7a79-11ee-af7c-2d6afd25143c

oznacz moderatorów

MOBI-SHOP
#8 Zapaleniec#

  @w_kiwi podsyłam wyżej

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MOBI-SHOP Już konsultuję. Wrócę z informacją. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MOBI-SHOP Przesyłki do zamówień d65a6040-7cc6-11ee-9bd6-75c0e4346569 i 247ae790-7a79-11ee-af7c-2d6afd25143c zostały odebrane. Pozostałe są jeszcze w weryfikacji. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą drogą mailową. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

a co z przesyłkami od innych sprzedawców? U nas kilkadziesiąt zalega od poniedziałku!

oznacz moderatorów

InniSklep
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, UPS Kraków zmienił siedzibę sortowni i zmienił kurierom rejony, przez co od 2 dni kurierzy nie realizują odbiorów. Wczoraj byłam na sortowni w Modelniczce i jest tam masakra. Pomimo pilnych zgłoszeń brak kontaktu ze strony UPS. Czy u Was też kurierzy nie realizują odbioru?

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

Tak, w zeszłym tygodniu większość kurierów z UPS odeszło z pracy po otrzymaniu nowych warunków od nowego pracodawcy i stąd cała sytuacja. Odbiory nadal nie są realizowane

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#
 
Hej! Okolice Krakowa - UPS / Allegro One - od poniedziałku nie możemy się doczekać na odbiór przesyłek przez kuriera. Nie ma u mnie kuriera nie tylko u mnie, ale i również we wszystkich dostępnych punktach furgonetka czy UPS Acces Point. Z tego co wiem od innych sprzedawców, cześć Krakowa po prostu leży.

Zostawiam zrzut ekranu z allegrowskiej grupy sprzedawców, na której są oczywiście pracownicy Allegro, ale nas konsekwentnie unikają. 

Zrzut ekranu.jpg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W furgonetce u Pana stos przesyłek których nikt nie odbiera od wczoraj, nikt nie ma telefonu do kuriera łącznie z infolinią, a infolinia nas olewa.
Na jednej z grup, znalazła się cała masa innych sprzedawców z okolic Krakowa, którzy mają ten sam problem. Podobno chodzi o likwidację oddziału i masowe zwolnienia. Jednak mam kilka pytań do ludzi z Allegro:
 
1: Co my mamy zrobić?!
2: Gdzie składać reklamacje? To Wasza usługa, na dodatek przez Was wymuszona. Proszę o formularz.
3: Kto przyjmie wszystkie pretensje od klientów?
4: Kto ma ich przepraszać?
5: No i zasadnicze pytanie, jak mamy wysłać zamówienia do klientów? Bo że szybko, to wszyscy wiemy 

Prowadzę firmę w 11-tysięcznym mieście, gdzie są tylko dwa punkty gdzie mogę nadać przesyłki UPS/Allegro One, i obsługuje to JEDEN jedyny kurier, którego aktualnie od piątku nikt nie widział. A do najbliższego zielonego paczkomatu 55 km 😄 Aż tak się nie poświęcę dla statysyk.
 
 Proszę mi powiedzieć, co dalej? 

Mam wielką nadzieję, że te zamówienia zostaną wykluczone ze statystyk oraz negatywów, bo tym razem to nie ja dałam d*py.

Narazie chodzi o te przesyłki. Modlę się, by dzisiaj nie wpadło nowe zamówienie - dzięki Allegro ❤️
A00069ZOB6
A00068H7J4
A00068BML2
A00065E101
 
_______
Kamila
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

Tak, to z powodu tego, że masa kurierów odeszła z UPS po zmianie właściciela i warunków zatrudnienia. Allegro nas olewa, tak zwani moderatorzy Allegro, to jak się zdążyłem przekonać od poniedziałku, zwykli amatorzy błądzący we mgle 🙂 Pozostaje czekać i mieć wiarę, że to wszystkie nie upadnie 🙂

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

@kroliczajamapl jestem na tym Allegro od jakichś 15 lat, ale takich cyrków nigdy nie widziałam... Kpina i burdel na kółkach.

_______
Kamila
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Janirka Wszystkie przesyłki, z wyjątkiem A00068BML2, są już w drodze. Czekam na dalsze informacje. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

@MOBI-SHOP czy ktoś z was doczekał się podjazdu kuriera?

oznacz moderatorów

DO-AN
#10 Popularyzator#

@MOBI-SHOP od nas odebrał w piątek 10.11, ale tylko dlatego że miał przesyłkę do doręczenia.

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

a dziś ktoś się pojawił?

oznacz moderatorów