anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nadanie paczki

BotanicaLog
#7 Wielbiciel#

witam 

chce nadać paczkę allegro one box

po wypełnieniu danych wyskakuje komunikat 

Błąd przetwarzania

Nie można zamówić wybranej paczki:Problem z nadaniem przesyłki. Skontaktuj się z nami. Pomożemy jak najszybciej

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BotanicaLog Cześć. 🙂 Podaj mi proszę numer tego zamówienia

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BotanicaLog
#7 Wielbiciel#
8332f641-03c1-11ed-92c2-03f35e48e269
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BotanicaLog Sprawdziłam tę sytuację i Twój kod pocztowy nie jest jeszcze obsługiwany przez Allegro One Kurier, zatem nie powinieneś udostępniać takiej opcji w swoim cenniku dostaw. 

Dostępność usługi Allegro One Kurier sprawdzisz na tej stronie: https://allegro.pl/kampania/one/kurier

ko_alka_0-1657906374561.png

W takim wypadku są dwa rozwiązania: możesz poprosić Kupującego o anulowanie zamówienia i dokonanie nowego z wybraniem innej wysyłki lub wysyłka na własną rękę po ustaleniu kosztów z Kupującym. 

Bardzo ważne jest to, żebyś usunął tę metodę dostawy ze swojego cennika, bo obecnie nie będziesz w stanie nadać takiej paczki. Pozostaw tylko One Boxa i One Punkt jako osobne pozycje zamiast pakietu z One Kurierem. 

Możesz ewentualnie napisać wiadomość mejlową na . Tam zweryfikujemy, czy możemy na Twój adres udostępnić podjazdy naszych kurierów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BotanicaLog
#7 Wielbiciel#

proszę sprawdzić przy tym zamówieniu jaki był wpisany mój kod pocztowy 

36e01d71-d3a3-11ec-a6d5-9d78efe39af3
 
oznacz moderatorów

BotanicaLog
#7 Wielbiciel#

już raz nadawałem i z tego co pamiętam to tez był ten sam kod pocztowy 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BotanicaLog Przy zamówieniu numer 36e01d71-d3a3-11ec-a6d5-9d78efe39af3 jest dostawa do Zielonego Automatu Paczkowego (metoda dostawy: Allegro One Box). 

Przy zamówieniu numer 8332f641-03c1-11ed-92c2-03f35e48e269 Kupujący wybrał metodę dostawy obsługiwaną przez One Kuriera, nie UPS (metoda dostawy: Allegro One Box, One Kurier).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BotanicaLog
#7 Wielbiciel#

a gdybym zmienił adres oraz kod pocztowy w okolice punktu gdzie jest zielony paczkomat i to bede mogl nadac?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BotanicaLog Możesz spróbować, jednak zielony automat powinien znajdować się z miejscu, którego kod pocztowy jest obsługiwany przez Allegro One Kuriera. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BotanicaLog
#7 Wielbiciel#

ten sam problem mam przy zamawianiu paczki przez in post 

387e7703-052e-11ed-a815-a95dbc9c902c
 
Nie można zamówić wybranej paczki:Upłynął termin oczekiwania na odpowiedź z API w związku z tym przesyłka nie została zamówiona
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@BotanicaLog, w tym celu skontaktuj się, proszę, z przewoźnikiem. Powodem może być brak środków na koncie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów