anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie udało się załadować formularza wyboru paczkomatu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Bohdana999
#7 Wielbiciel#

Witam, wyświetla się komunikat przy próbie utworzenia etykiety z wysyłką inpost "Nie udało się załadować formularza wyboru paczkomatu. Odśwież stronę i spróbuj ponownie"  próbowałam i z mobilnej aplikacji allegro lokalnie  oraz i z laptopa nic nie dało ciągle wyświetla to samo ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Możliwe że już widzi tamte próby.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bohdana999 mamy podobne zgłoszenie ale dotyczy sytuacji po stronie kupującego, rozumiem, że Ty nie możesz utworzyć etykiety dla kupującego jako sprzedająca? 
Czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutu ekranu z komunikatem, o którym piszesz? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Bohdana999
#7 Wielbiciel#

 @la_nika  Zgadza się, ja jako sprzedający nie mogę wygenerować etykiety do wysłania zakupu

916B729C-4331-4336-B9C2-147E36EB8091.jpeg

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bohdana999 dziękuję za wiadomość i zrzut. Dodałam Twoje zgłoszenie do zadania, gdy tylko otrzymam informacje w tej sprawie, wrócę tutaj. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Bohdana999
#7 Wielbiciel#

Dzięki, już rozwiązałam dany problem, nie wiem dlaczego ale nie chciała właśnie wyświetlić się mapa na której wybierany jest paczkomat wysyłki, po kilkunastu próbach domyśliłam się włączyć VPN i wtedy zadziałało. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bohdana999 cieszę się, że rozwiązałaś problem i dziękuję, że wróciłaś z informacją co trzeba było zrobić. Przekazuję Twoją wiadomość do działu technicznego 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów