anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niech mi ktoś wytłumaczy jak działają paczkomaty Allegro ONE

MAMY ROZWIĄZANIE!
APD-Poznan
#8 Zapaleniec#

Zrobiłem paczkę 11-12-2023 wieczorem.   Zaznaczyłem jak na poniższym skreenie  "Bez podjazdu kuriera". Następnego dnia -12-12-2023  rano udałem się do paczkomatu ONE i nie mogłem nadać paczki. Komunikat: " Wprowadź właściwy numer przesyłki" .

Wytłumaczcie mi jak to działa, bo dostaję szewskiej pasji z tym Allegro One. 

Kurierzy nie wyrabiają czasowo, nie odbierają paczek (bo firma czynna do 16tej) a oni są np o 18 lub 19tej.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi jak to zrozumieć i ogarnąć?

Patryk

 

Zrzut ekranu 2023-12-13 101412.png

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
serwis-texas
#19 Nestor#

@Allegro_One 

Nie widać screen. Masz za niską rangę.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak działają? - nie działają tam jest tylko chaos.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@APD-Poznan Jeśli problem pojawia się w momencie próby nadania paczki, kiedy znajdujesz się przy automacie, zadzwoń na infolinię: 616 306 997. Konsultanci spróbują pomóc Ci zdalnie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
APD-Poznan
#8 Zapaleniec#

dziękuję za numer. zapiszę go sobie, bo już 3 razy odszedłem z kwitkiem z pod tej "Eco budy". Czyli to normalne, że paczkomat nie rozpoznaje dobrej etykiety ?  Czy od razu dzwonić na 997 😉 

oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#

Nie wszystkie paczki ONE można nadać w ich automacie. Można nadać tylko te z dostawą "jutro".

oznacz moderatorów
APD-Poznan
#8 Zapaleniec#

To dlaczego nie ma tej informacji w portalu przy tworzeniu przesyłki ? Jest wręcz przeciwna informacja - zacytuję: "

Bez podjazdu kuriera
Wybierając tę opcję, odbiór przesyłki przez kuriera możesz zlecić później lub nadać ją w wybranym punkcie lub automacie paczkowym" ?
oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@APD-Poznan  napisał(a):

 Komunikat: " Wprowadź właściwy numer przesyłki" .


 Miałem dwa razy tak przy nadawaniu przesyłki w automacie. Przy skanowaniu powyższy komunikat, wpisanie numeru przesyłki ręcznie, na ekranie załatwiło sprawę.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@medalik_2009 

Jaki ProTip 🙂 ha ha ha

oznacz moderatorów
APD-Poznan
#8 Zapaleniec#

Właśnie był kurier Allegro i potwierdził słowa MikroLITY. Tak więc dziękuję za objawienie. Tak na marginesie klientka już zdążyła założyć spór na Allegro. Ach szkoda słów i nerwów na to wszystko. Dziękuję wszystkim za wypowiedzenie się, a najbardziej MikroLITY.

oznacz moderatorów