anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ONE KURIER ALLEGRO NIE PRZYJECHAŁ

asena1
#9 Pomysłodawca#

Witam. ONE Kurier ALLEGRO zamówiony dziś rano nie przyjechał dlaczego ????? Proszę moderatora o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
53 ODPOWIEDZI 53

pinonero
#9 Pomysłodawca#

@la_nika @Allegro w sytuacji kiedy sprzedawcy skarżą się na jakiegoś przewoźnika, że nie realizuje zamówień itp, radzi aby zastanowić się nad zmianą takiego przewoźnika. Może weźmiecie sobie do serca własne rady i zrezygnujecie z logistyki bo ewidentnie wam nie idzie. 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Dziś w dalszym ciągu kurier nie odebrał paczek.  Czekam od 13 marca !

Co najlepsze kurier UPS przyjeżdża codziennie, ale nie zabiera paczek one.

oznacz moderatorów

METALNET_PL
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Paczki nadane w automacie AL007KMY w czwartek 14/03/2024 to dzisiaj (czyli równy tydzień) nie zostały z niego odebrane przez kuriera allegro one. Czy uzyskam w końcu odpowiedź kiedy ktoś raczy przyjechać i odebrać te paczki? 35 paczek tam nadałem bo mimo zgłoszeń podjazdów kurier się nie pojawiał. 

Co więcej polecono mi nadanie tych paczek w automatach mimo iż na czacie w rozmowie z pracownikiem Allegro proponowałem, że mogę je zawieść od razu do oddziału/magazynu przeładunkowego ale dostałem odpowiedź, żeby nadać w automacie i że nie ma możliwości aby podali mi adres najbliższego oddziału w celu nadania paczek. Ciekawe czy usuną mi teraz negatywy, które zaczęły się pojawiać... 

oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Nie usuną - jeżeli nikt Cię nie wyzywa w nich to allegro Ci napisze, że komentarz to subiektywna ocena kupującego. Allegro nie interesuje, że kurier nie podjechał, że kurier zniszczył paczkę itp, itd. 

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@METALNET_PL w przypadku negatywnych komentarzy odpisujcie, że nie polecacie tej formy wysyłek, która jest siłowo narzucana przez allegro.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@METALNET_PL Bardzo nam przykro, że dochodzi do takich sytuacji! Jeżeli negatywna ocena wynika wyłącznie z opóźnienia, to skontaktuj się z nami przez formularz https://allegro.pl/pomoc/kontakt w sprawie takiego komentarza. 

oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@Allegro_One W jaki sposób zweryfikujecie z czego wynika ocena, która nie będzie zawierała opisu tylko same gwiazdki?

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

U nasz już dwóch klientów zrezygnowało. Teraz musze "ryć" w tej kupie nie odebranych paczek , po to by znaleźć te 2 przesyłki. Kilku już założyło dyskusje. Zwrócicie nam pieniądze za czas pakowania paczek ?

Nie, bo @Allegro_One ma to w du..pie ! 

oznacz moderatorów

METALNET_PL
#9 Pomysłodawca#

Misiu i tak tej oceny nie usunięcie bo to są same gwiazdki bez komentarza.

oznacz moderatorów

METALNET_PL
#9 Pomysłodawca#
"Ocena wystawiona do tego zakupu jest oceną bez treści, przez co nie wiem z jakiego powodu kupujący może nie być zadowolony z zakupu. Rozumiem, że zależy Państwu na usunięciu tej oceny, mimo szczerych chęci nie mogę tego zrobić. Zachęcam do podjęcia kontaktu z kupującym w celu wyjaśnienia kwestii oceny, jak i również udzielenia na nią odpowiedzi oraz wysłania prośby o jej usunięcie
Paweł [edytowano] | 09:17"
oznacz moderatorów

METALNET_PL
#9 Pomysłodawca#

@Allegro_One Czy możecie napisać kiedy paczki z automatu AL007KMY  zostaną odebrane?

oznacz moderatorów

KOKSIK_GROSZEK
#7 Wielbiciel#

Ja czekam od poniedziałku...

Allegro A000I35Y40
Allegro A000I35Y81
Allegro A000I35Y65
Allegro A000I35Y57
Allegro A000I35Y73
Allegro A000ID2MF2

Zgłoszone przez formularz allegro w poniedziałek, jedna wiadomość, że mają opóźnienia i kontakt się urwał.
 
Czy gdy zmienię formę dostawy na DPD to rozliczenie będzie ze smartem ?
oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@KOKSIK_GROSZEK Nie wygenerujesz bezpłatnie etykiety smart dla innego przewoźnika niż ten, którego w zamówieniu wybrał kupujący.

Konsultant allegro powinien samodzielnie kontaktować się z kupującym i pytać każdorazowo dlaczego ten zdecydował się na wystawienie oceny negatywnej w przypadku kiedy klient nie dodał komentarza słownego. Łaski Allegro nie robi. To ich zakichany interes skoro zmusili nas do udostępniania w ofertach tego badziewia, dumnie nazywanego usługą dostawy.

 

oznacz moderatorów

krisk9
#8 Zapaleniec#

Od tygodnie  kurier się nie zjawił .... ale syf

oznacz moderatorów