anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opóźniona przesyłka Allegro One

Katarzyna_Gorka
#8 Zapaleniec#

Moje obie przesyłki są w drodze od 18 grudnia, dziś ostatnia szansa by doszły prezenty na święta 😞
Czy dziś Kurierzy Allegro One pracują ? czy jest jakaś szansa że paczki dojdą ? Jeśli nie, zmuszona jestem na cito iść kupić nowe prezenty, a więc ponieść dodatkową kasę.
Ostatnio miałam problem z paczkami wysyłanymi, teraz odebranymi - w okresie świątecznym nie raz korzystałam i było oki - ale to ostatni raz kiedy korzystać będę z Allegro One 😞

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Pracują ale czy dojadą???? A kto korzysta z tego przewoźnika???? tylko jak cię zmuszą.

oznacz moderatorów

Katarzyna_Gorka
#8 Zapaleniec#

do tej pory byłam zadowolona ale ostatnio ciągle zawodzę się i teraz wiem ze to ostatni raz kiedy z nich skorzystałam 😞

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Katarzyna_Gorka przepraszamy za tę sytuację, wyjaśniamy to i odezwiemy się do Ciebie w wiadomości e-mail tak szybko jak to możliwe. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Katarzyna_Gorka bardzo nam przykro, ale najprawdopodobniej nie uda się jej dzisiaj odebrać 😞

oznacz moderatorów

Katarzyna_Gorka
#8 Zapaleniec#

To mnie jest przykro, prezenty nie dotarły a ja muszę na szybko kupować teraz nowe 😞

oznacz moderatorów

Katarzyna_Gorka
#8 Zapaleniec#

Czy można dowiedzieć się kiedy paczka dojdzie, czy kurier w ogóle zamierza ją dostarczyć czy może w magazynie paczki siedzą od 9 dni... Nigdy nie miałam z Wami takich problemów jak ostatnio, mam serdecznie dość. Przez opóźnione dostawy jestem 50 zł w plecy bo musiałam kupować nowe prezenty... 

oznacz moderatorów

Katarzyna_Gorka
#8 Zapaleniec#

@Allegro_One proszę o jakąś informację w sprawie powyższego

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Zapomnij, oni już szykuj a się na sylwestra.

oznacz moderatorów

Katarzyna_Gorka
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  mamy nowy rok, czy ktoś pomoże mi co z przesyłką? Czekam od połowy grudnia to chore.... Stracone pieniądze, nerwy, nie udany prezent i jesscze cisza że strony Allegro One - najgorszy dostawca jaki istnieje... 😕

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  a Wy w dalszym ciągu lakonicznie usuwacie smarka z ofert  ,w których sprzedawcy nie oferują chorej dostawy .....brawo Wy 😷

oznacz moderatorów

Katarzyna_Gorka
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ponownie pytam i proszę o pomoc - co z moją przesyłką od 17 grudnia????????????? 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Podobno kto pyta nie błądzi alu tutaj to wygląda inaczej " nie pytaj nie będziesz okłamany" .

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Katarzyna_Gorka przepraszamy za tę sytuację, musimy Cię poprosić jeszcze o cierpliwość. 
Doradcy wyjaśniają co się stało i gdy tylko otrzymają odpowiedź, skontaktują się z Tobą w wiadomości e-mail. 

oznacz moderatorów

Katarzyna_Gorka
#8 Zapaleniec#

Czekać i czekać i co dalej? Albo przesyłka namierzona a jak nie to zgubiona.. 

oznacz moderatorów