anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem paczki allegro one box

Alleposcielee
#7 Wielbiciel#

Podczas nadawana paczki allegro one box po kliknięciu przycisku zamawiam wyskakuje komunikat :

Błąd przetwarzania

Nie można zamówić wybranej paczki:

Problem z nadaniem przesyłki. Skontaktuj się z nami. Pomożemy jak najszybciej.

 

Czy ktoś miał podobny problem ?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wątków z podobnymi problemami tu na forum trochę było ,masz tam na tej skrzynce numer telefonu do kontaktu to dzwoń i powinni ci zdalnie pomóc.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Alleposcielee jeżeli chodzi o zamówienie nr 395eef33-ff8c-11ec-8672-c552c4a5f78e to kod pocztowy, z którego nadajesz przesyłkę nie jest obsługiwany przez Kuriera Allegro One. Można to sprawdzić na tej stronie
W takiej sytuacji trzeba wygenerować etykietę bez podjazdu kuriera, aby to zrobić prosimy zmień adres przekazania lub Twój adres w książce adresowej na taki, który jest obsługiwany przez Kuriera Allegro One.  

oznacz moderatorów

Alleposcielee
#7 Wielbiciel#

Nie o to zamówienie chodzi, ten numer zamówienia który podaliście bez problemu nadałam paczkę z podjazdem kuriera. Problem jest z zamówieniem o numerze ad71f5a1-ff0c-11ec-9ddf-e716d28788f2

 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Alleposcielee dziękujemy za informacje! W tej sytuacji polecamy zmianę metody dostawy zamiast Allegro One Box, One Kurier, polecamy skorzystać z metody Allegro One Box (bez dopisku One Kurier), która realizowana jest przez UPS, a nie Allegro One Kurier.
Natomiast jeżeli chcesz bezproblemowo nadawać paczki poprzez One Kuriera, zachęcamy do kontaktu z  
onehandlowy@allegro.pl 

oznacz moderatorów

Alleposcielee
#7 Wielbiciel#

No dobrze a co mam zrobić z tym zamówieniem ad71f5a1-ff0c-11ec-9ddf-e716d28788f2

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Alleposcielee zmienić metodę dostawy z Allegro One Box, One Kurier, na Allegro One Box (bez dopisku One Kurier), która realizowana jest przez UPS, a nie Allegro One Kurier 🙂 

oznacz moderatorów

Alleposcielee
#7 Wielbiciel#

A w którym miejscu mogę to zrobić ? 😶

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Alleposcielee poprosimy Cię o cierpliwość, sprawdziliśmy to zamówienie i konieczna jest dodatkowa konsultacja. Wysłaliśmy już zgłoszenie i gdy tylko dostaniemy odpowiedź, odezwiemy się tutaj ponownie.  

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Alleposcielee przykro mi ale wciąż wyjaśniamy problem z nadaniem tej przesyłki. Nie potrafimy odpowiedzieć ile to potrwa, dlatego możesz nadać tą przesyłkę w Wysyłam z Allegro jeśli masz umowę własną z przewoźnikiem (np. z Pocztą Polską) albo poza Wysyłam z Allegro. Wówczas pamiętaj proszę udostępnić numer śledzenia przesyłki kupującemu w zakładce Zamówienia oraz podaj adres e-mail kupującego, abyśmy otrzymali informację o statusie przesyłki.  

oznacz moderatorów

Alleposcielee
#7 Wielbiciel#

Czy przez manager.paczkomaty Inpost mogę to nadać ?

 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Alleposcielee tak, możesz nadać tą przesyłkę za pomocą Managera InPost, ale prosimy poinformuj kupującego o zmianie metody dostawy, udostępnij numer śledzenia przesyłki kupującemu i podaj Allegro e-mail kupującego, abyśmy otrzymali informacje o śledzeniu przesyłki.
Jeżeli chodzi o problemy z nadaniem przesyłki Allegro One, to przykro nam, ale potwierdziliśmy, że kod pocztowy 95-010 nie jest obsługiwamy przez Kuriera One. To, że udało się nadać przesyłkę z zamówienia nr 395eef33-ff8c-11ec-8672-c552c4a5f78e było wynikiem chwilowego błedu. 
Dlatego aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości prosimy nie udostępniaj metod z Allegro One Kurier lub napisz do nas w tej sprawie na adres:  onehandlowy@allegro.pl wyślij swoje dane kontaktowe i podaj kod pocztowy Twojego magazynu. Otrzymasz warunki uruchomienia tej metody dostawy. 

oznacz moderatorów