anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z paczką Allegro One box

AKfashionPoland
#7 Wielbiciel#

W dniu 18.03 została nadana paczka w automacie One Box , do dnia dzisiejszego nie zmienił się status paczki i dlaej nie dotarła do klienta, proszę o wyjaśnienie sytuacji

nr paczki A000HXDEV2

nr paczki A000I7JDU4

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AKfashionPoland aktualnie występują opóźnienia w dostawach, za które bardzo przepraszamy. To co mogę Ci zaproponować wykluczenie tych przesyłek ze statystyk w jakości Twojej sprzedaży. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AKfashionPoland
#7 Wielbiciel#

Proszę tak zrobić i proszę podan mi nr przesyłki UPS ponieważ dzwoniłam do nich na infolinię i bez tego mi nie pomogą

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@AKfashionPoland wejdź w "Zamówione przesyłki", przy przesyłce Allegro One kliknij "szczegóły", po kliknięciu na "Drukuj" pobierzesz etykietę. Na etykiecie numer przesyłki UPS masz w polu "UPS STANDARD TRACKING #:"

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

monacollection
#3 Debiutant#

Witam serdecznie

Sytuacja się powtarza kurier UPS nie odbiera paczek allegro one box od nas:

Przykład z poniedziałku 18 marca- A000I356J5 i A000I31TB1

Co w takim przypadku?

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@monacollection tak jak pisałam wyżej aktualnie występują opóźnienia w dostawach, więc jedyne co mogę Ci zaproponować wykluczenie tych przesyłek ze statystyk w jakości Twojej sprzedaży. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

monacollection
#3 Debiutant#

Proszę w takim razie wykluczyć ze statystyk, mam kolejne zamówienia one box, zamówiłem podjazd przesyłka

A000IEP552

czy kurier podjedzie i odbierze wszystkie paczki?

 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@monacollection Przekazaliśmy zamówienie do wykluczenia z Jakości. Przepraszamy za opóźnienia! 

oznacz moderatorów

monacollection
#3 Debiutant#

Dziękuje, taka samą sytuację mam na drugim koncie enviecollection. Również kurier się nie pojawił.

oznacz moderatorów

klocki_tarnow
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj koło godziny 8 rano zamówiłem kuriera do odbioru paczki - do teraz brak informacji / podjazdu /kontaktu - allegro pozwala zamówić rozmowę na WTOREK a klient przyzwyczajony jest do dostania paczki relatywnie szybko ... Gdzie dzwonić ? gdzie sprawdzić cokolwiek? W dpd czy inpost wsio jest proste i klarowne tu jak dziecko we mgle jestem..

Numer zlecenia podjazdu
9021672
 
Data odbioru przesyłki
2024-03-19 08:15 16:00
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@klocki_tarnow podaj mi proszę numery przesyłek, których dotyczy ten podjazd. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AKfashionPoland
#7 Wielbiciel#

nr paczki A000HXDEV2

nr paczki A000I7JDU4

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AKfashionPoland dziękuję, tak jak pisałam wcześniej, Twoje zamówienia już przekazałam do wykluczenia ze statystyk. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

klocki_tarnow
#9 Pomysłodawca#

A000I7IKY3 Problemy zwiazane z rolnikami sa dziś a paczka była zamówiona wczoraj rano.. wykluczenie wykluczniem ale w przypadku DPD czy INPOST idzie sie dodzwonić i dowiedzieć czy kurier wogóle ma plan przyjechac czy cokolwiek. A tu tylko an forum idzie sie czegoś dowiedzieć..

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@klocki_tarnow dziękuję, ale Twoją przesyłkę ze statystyk możemy wykluczyć dopiero jutro (gdy minie termin jej nadania). Dziś możesz ją nadać jeszcze w punkcie lub automacie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

T-Mundo
#1 Nowicjusz#

Witam, kurier UPS nie odebrał paczki w ustalonym terminie (wczoraj) 19.03.2024, na dzisiaj nie jesteśmy w stanie zamówić podjazdu kuriera, wyskakuje błąd. 
Numer zamówienia: 

9e8f1f60-e5c2-11ee-9558-35217e23c6fe

ZAMÓWIENIE PODJAZDU

Data odbioru przesyłki
2024-03-19 08:41 10:30
Numer zlecenia podjazdu
9022898
Proszę o pomoc, przysłanie kuriera bądź wyjaśnienie sprawy.
Pozdrawiam
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@T-Mundo w takiej sytuacji możesz nadać tę przesyłkę w automacie lub punkcie, ale nie możemy wykluczyć jej z Twoich statystyk, ponieważ nie minął jeszcze termin jej nadania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

T-Mundo
#1 Nowicjusz#

Najbliższy punkt nadania znajduje się 30km, dojechanie tam przekracza zakres jakiejkolwiek opłacalności. Nie wiem jaki jest powód niedyspozycji kuriera, i jakiego rozwiązania oczekiwać w przyszłości. Wpisanie przesyłek One do cennika było poniekąd mi zarzucone, a godziny operacyjne UPS w naszym regionie były już bardzo wąskie 8:00 - 9:00. Jakie inne działania możecie zasugerować? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@T-Mundo przykro mi, ale mogę Ci zaproponować jedynie nadanie w punkcie lub wykluczenie tego zamówienia ze statystyk (jutro, kiedy minie termin). 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

haftekspres
#7 Wielbiciel#

Czy mogę gdzieś to zgłosić? Dzwoniłam do UPS i nic mi nie pomogli porażka

oznacz moderatorów