anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z paczką Allegro One box

AKfashionPoland
#7 Wielbiciel#

W dniu 18.03 została nadana paczka w automacie One Box , do dnia dzisiejszego nie zmienił się status paczki i dlaej nie dotarła do klienta, proszę o wyjaśnienie sytuacji

nr paczki A000HXDEV2

nr paczki A000I7JDU4

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

Allegro_One
Ekspert Allegro

@haftekspres Podaj nam numery paczek, które nie są odebrane.

oznacz moderatorów

haftekspres
#7 Wielbiciel#

A000I6AY51 numer paczki

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@haftekspres dziękuję. Jeśli kurier dalej się nie pojawi możesz nadać tę przesyłkę w automacie, punkcie, ale wykluczyliśmy ją już z Twoich statystyk, więc nie będzie miała wpływu na jakość Twojej sprzedaży. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

haftekspres
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry dzisiaj nadal nie ma kuriera już trzy paczki do odbioru. Nie mam prawa jazdy pracuję w domu i dlatego zamawiam podjazd kuriera jakoś inne firmy nie mają problemów z podjazdem. Taka rada że mam nadać w punkcie nic mi nie daje najbliższy punkt 6 km odległości

oznacz moderatorów

klocki_tarnow
#9 Pomysłodawca#

@Allegro_One  Problem w tym że : Inpost ma infolinie, DPD - mogę dostać nr tel do kuriera po id podjazdu .. zresztą nie ma takiej konieczności bo na 500 podjazdów inpost nie zawalił ani razu a dpd na 200x  tylko jeden raz nie podjechał i był następnego dnia rano.. W allegro One - jak ktoś wspomniał praktycznie WYMUSZONYM na sprzedawcach... nie ma kontaktu do kuriera, żadnego potwierdzenia że podjazd jest zamówiony (poza nr podjazdu w systemie - który mogę podać komuś kto do mnie zadzwoni za 3-5 DNI )  i teraz nie wiem czy jechać na bazę / nadawać w paczkomacie anóż wyjdzie czy co? już nie wspominając o jakiejkowiek opłacalności - kurier będzie dziś jutro albo nie podjedzie wcale a za tydzień nasz espert do Pana zadzwoni i coś będziemy wyjaśniać no qr KPINA 

oznacz moderatorów

bjsklep
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Bardzo proszę moderatorów o sprawdzenie dostawy Allegro One Kurier - dostawa jutro. Przesyłka została wysłana 13 marca, do tej pory paczka nie została dostarczona. A000HOQJE8.Proszę o informację dla klienta ,kiedy może się spodziewać dostawy.

 

 
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bjsklep bardzo Cię przepraszam za tę sytuację. Interweniowaliśmy już w oddziale obsługującym Twój rejon, ale nie mogę wskazać Ci konkretnej daty doręczenia tej przesyłki, ponieważ poza zwiększonym wolumenem paczek dochodzą jeszcze w tej chwili protesty rolników. To co mogę Ci zaproponować to wykluczenie tej przesyłki z jakości Twojej sprzedaży. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@bjsklep w przypadku Allegro One dziwnym jest gdy dotrze w deklarowanym przez allegro terminie 😉 Skoro tu napisałeś to pewnie kiedyś dojdzie, w innym przypadku jest zwykle zwrot do nadawcy. 

oznacz moderatorów

KOKSIK_GROSZEK
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, od 3 dni nie pojawia się kurier allegro One  po odbiór przesyłek, sprawa zgłoszona przez formularz allegro ale brak tam konkretnych odpowiedzi. Zlecenie codziennie ponawiane. Czy ma ktoś podobny problem ?

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

U nas kurier allegro one nie pojawia się od 13 marca.

oznacz moderatorów

AKfashionPoland
#7 Wielbiciel#

Nic tam takiego nie ma 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AKfashionPoland zmiany będą widoczne dopiero po nocnym przeliczeniu danych, czyli najwcześniej jutro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AKfashionPoland dziękuję, przekazałam już te zamówienia do wykluczenia z Twoich statystyk. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Xtremes
#1 Nowicjusz#

dlaczego nie komunikują Państwo poważnych problemów z nowa usługa dosrtawy one?! od nas kurier nie odbiera paczek od 2 tyg i mimo naszych staran wygląda na to że nie jest to możliwe. mamy prawie 100 paczek i 100 problemow klientów i nie starcza nam juz sil i czasu by je rozwiązywać! allegro ze swojej strony nie komunikuje klientom problemu. jest to niedopuszczalne!!!

oznacz moderatorów