anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wygenerowaniem etykiety na zamówienie z dostawą Allegro One Box, One Kurier

MZAC35
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MZAC35 Cześć. 🙂 Co dokładnie się dzieje, czy pojawia się jakiś komunikat? Czy problem dotyczy wszystkich zamówień, czy jakiegoś konkretnego? Podaj proszę jego numer 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MZAC35
#7 Wielbiciel#

problem z wygenerowaniem etykiety na zamówienie z dostawą Allegro One Kurier, mój kod pocztowy nie obejmuje podjazdu, chciałem tą przesyłkę nadać sam w allegro BOX, jak mogę wydrukować etykietę?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MZAC35  Czy podczas generowania etykiety w Wysyłam z Allegro pojawia się błąd? Jaki konkretnie, jak brzmi? Podaj numer tego zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MZAC35
#7 Wielbiciel#

W zakładce ALLEGRO DOSTAWY ustawiłem Allegro One Punkt, One Box, One Kurier po to by mieć oferty smart,według wskazań Allegro, i to zrodziło problem, ponieważ mój kod pocztowy nie obejmuje podjazdu kuriera i nie mogę wygenerować etykiety na zamówienie, proszę mi napisać czy mogę zrezygnować z tej formy dostawy i co zrobić aby mieć oferty smart

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MZAC35 Przed włączeniem pakietu z One Kurierem zawsze należy sprawdzać dostępność usługi w danym mieście: https://allegro.pl/kampania/one/kurier 

Zostaw tylko metodę Allegro One (Punkt, Box) bez pakietu z One Kurierem, paczki odbierze kurier UPS. Żeby zachować smarta wystarczy włączyć jedną z metod Allegro One (przy spełnieniu pozostałych warunków, a więc 2 metod do drzwi i 3 do punktów / automatów).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MZAC35
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo, pozdrawiam i miłego dnia życzę.

oznacz moderatorów