anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o pomoc, przesyłka allegro A0008KKQD6

DogsPassion
#9 Pomysłodawca#

Klientka zgłosiła problem, że paczka do niej nie dotarła. Nie mam pojęcia co jest nie tak, proszę o pomoc, bo nie chce dostać negatywa ze względu na jakiś błąd ze strony kuriera lub systemu. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

Allegro_One
Ekspert Allegro

@DogsPassion wyjaśniamy to i wrócimy z informacjami do kupującej w wiadomości e-mail. 

oznacz moderatorów

DogsPassion
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuję, to mój pierwszy raz kiedy zgłaszam taki problem, wcześniej zazwyczaj się paczki odnajdywały.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@DogsPassion A to ciekawe:

LEW433_0-1702374362189.png

 

oznacz moderatorów

DogsPassion
#9 Pomysłodawca#

Też widzę taki status, ale od strony kupującego widzi, że: po 5 minutach kiedy dotarła do automatu paczkowego status się zmienił, że zostałą wyjęta i przekazana gdzieś dalej i nie otrzymała kodu odbioru. Jest jakieś zamieszanie - albo system, albo kurier, albo się zgubiła, albo pomyliła, nikt nic nie wie...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No to już kupujacy nie wybierze tego przewoźnika.

oznacz moderatorów

DogsPassion
#9 Pomysłodawca#

Czy coś wiadomo na temat tej paczki? Kupujący nie otrzymał żadnej informacji, a czeka już tydzień 😞 Proszę o pomoc !!!

oznacz moderatorów

DogsPassion
#9 Pomysłodawca#

@Allegro_One  Czy już coś wiadomo? Klient bardzo się niepokoi, a ja nie wiem co robić 😞

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DogsPassion i po co Ci to było ? , kiego czorta udostępniałeś tą przesyłkę .

oznacz moderatorów

DogsPassion
#9 Pomysłodawca#

Aby mieć smarta.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DogsPassion ,,Aby mieć smarta.,, ...zerwiesz negatywa to Ci zabiorą za jakość , na razie da się to inaczej ogarnąć .

oznacz moderatorów

DogsPassion
#9 Pomysłodawca#

Napisz proszę jak to ogarnąć?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DogsPassion rusz głową , utrzymanie smarta bez ONE jest możliwe , ale coraz trudniejsze , na przełomie wiosny/lata będzie całkowicie nie możliwe .

oznacz moderatorów

DogsPassion
#9 Pomysłodawca#

W takim razie nie będę kombinował, te kilka miesięcy przeleci za szybko, aby miało sens coś zmieniać. Wysłałem klientowi zwykłym paczkomatem, dorzuciłem prezent, bo klient jest najważniejszy. A z ta paczką będe się bujał, to znaczy reklamował, a może się znajdzie 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DogsPassion ja bronię się przed tym wszelkimi możliwymi sposobami  ,wiem  że w końcu będę musiał się poddać , ale zanim to zrobię będę bił , kopał gryzł i pluł ... , mój pierwszy kontakt z ONE skończył się fiaskiem , dobrze ,że klient trafil się wyrozumiały .

oznacz moderatorów

DogsPassion
#9 Pomysłodawca#

Jest, po 14 dniach przesyłka oczekuje na odbiór. Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów