anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Punkt na os. Piastowskim 81 w Poznaniu

czwarta
#7 Wielbiciel#

Witam, niedawno pojawił się nowy punkt odbioru przesyłek Allegro na os. Piastowskim 81 w Poznaniu. Jego lokalizacja jest dla mnie idealna - kilka kroków od siedziby mojej firmy więc chciałbym z niego korzystać. Nie pojawia mi się on, gdy wybieram miejsce dostawy przy robieniu zakupów na Allegro. POMOŻECIE?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@czwarta tu musisz patrzeć u sprzedawców którzy udostępniają wysyłkę do one box a nie wszyscy to udostępniają 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czwarta Czy jeśli wybierasz metodę dostawy Allegro One Box nie widzisz tego punktu na mapie? Pokaż mi proszę zdjęcie lub zrzut tej mapy na swoim ekranie, postaram się pomóc.  Sprawdziłam tę sytuację i ten automat jest u nas normalnie dostępny podczas wyboru metody dostawy:

_HolaOla__0-1646982805124.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

czwarta
#7 Wielbiciel#

Po wybraniu towaru przechodzę do wyboru punktu odbioru, zaznaczam opcję "pokaż wszystkie" a mimo to paczkomat się nie pokazuje. Tak to wygląda na ekranie:

paczkomat powinien być obok MOPRpaczkomat powinien być obok MOPR

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wyczyść przeglądarkę.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czwarta Dziękuję, wyczyść proszę pamięć podręczną oraz pliki cookies i sprawdź czy sytuacja jest analogiczna na innej przeglądarce. Na mojej mapce, tak jak pokazałam wyżej, ten automat jest dostępny do wyboru. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

czwarta
#7 Wielbiciel#

Podejrzewam, że istota problemu tkwi w tym, że w opcjach dostawy większości przejrzanych Sprzedających nie pojawia się Allegro One Box tylko (do wyboru) Paczkomat InPost lub kurier. Rozwiązaniem byłoby automatyczne dodawanie opcji Allegro One Box w sytuacji, gdy Sprzedający wybiera paczkomat.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z tymi Paczkomatami są problemy i sprzedający niezbyt chętnie je oferują.😁

oznacz moderatorów